Żużel - Best Speedway Tv

Zmarzlik na dłużej koziołkiem? Znamy plany mistrza | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zmarzlik

Zmarzlik na dłużej koziołkiem? Znamy plany mistrza

Zmarzlik na dłużej koziołkiem? Znamy plany mistrza

Niedawno odbyła się audycja radiowa lubelskiego radia Freee „Pięć Jeden”. Bartosz Zmarzlik razem z prezesem Jakubem Kępą rozmawiali na nurtujące kibiców tematy.  

Jednym z nich był transfer Bartosza Zmarzlika z Gorzowa do Lublina, który z pewnością można zaliczyć do hitów tegorocznego okienka. Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje na ten temat, wszyscy zastanawiali się na jak długo trzykrotny mistrz świata osiądzie przy Alejach Zygmuntowskich. 

Nicki Pedersen menadżerem reprezentacji Danii!

„Czasz pokaże. Nie wiem co będzie za rok, dwa czy trzy. Może prezes mnie za rok nie będzie chciał i sam mnie kopnie. Będziemy reagować na to wszystko na bieżąco. Sam jestem ciekawy jak to potoczy się po prostu.” – mówił Zmarzlik podczas audycji „Pięć Jeden”

Do sprawy odniósł się również prezes Jakub Kępa, który o zawodnika starał się od kilku sezonów.

„Wydaje mi się, że musimy dać sobie czas. Poznać się jeszcze bardziej, mimo, że znamy się już bardzo dobrze. Ja jestem dobrej myśli, że ta przygoda potrwa kilka lat” – mówił prezes Kępa. 

Wszystko wskazuje na to, że obaj panowie są dobrej myśli i możliwa jest dłuższa współpraca zawodnika z klubem niż tylko na jeden sezon.

Reklamy

fot. Paweł Wilczyński

ZAPRASZAMY NA MAGAZYN ŻUŻLOWY, ŚRODA 20:00

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×