Żużel - Best Speedway Tv

Wadim Tarasienko trenuje przed sezonem. Będzie startować w Ekstralidze? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wadim Tarasienko

Wadim Tarasienko trenuje przed sezonem. Będzie startować w Ekstralidze?

Wadim Tarasienko trenuje przed sezonem. Będzie startować w Ekstralidze?

Wadim Tarasienko jako jedyny Rosjanin występujący w PGE Ekstralidze nie dostał jeszcze zgody na start w przyszłym sezonie ze względu na brak polskiego obywatelstwa. Zawodnik GKM-u Grudziądz nie poddaje się jednak i ostro trenuje, co widać na jego profilach społecznościowych. 

Nie jest tajemnicą, że Wadim Tarasienko jest na jak najlepszej drodze do tego, aby uzyskać polskie obywatelstwo i tym samym zostać dopuszczonym do startów w sezonie 2023. Problemem zawodnika jest jednak to, że będzie musiał także zdać egzamin na polską licencję. Klub z Grudziądza będzie mógł go zatem zatwierdzić do startów dopiero w maju, gdy otworzy się okienko transferowe. 

Greg Hancock: “Cieszę się, że Luke dołączył do takiego klubu, jak Falubaz”

28-latek nie chce jednak spekulować i już teraz dba o to, aby być za pół roku w najlepszej możliwej formie fizycznej. Rosjanin regularnie wrzuca na swój profil na Instagramie relacje z treningów. Zawodnik wykazuje więc pełen profesjonalizm i wysyła sygnał klubowi z Grudziądza, że można na niego liczyć. O miejsce w składzie w obliczu ruchów transferowych GKM-u nie będzie jednak łatwo. Tarasienko podejmuje jednak rękawice – i to już w tym momencie. 

Fot. GKM Grudziądz

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×