Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa

W Tarnowie podpisano porozumienie w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego

Unii Tarnów
Fot. Unia Tarnów

Autor: Sebastian Krauz

W Tarnowie podpisano porozumienie w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego

Po długotrwałych negocjacjach kluby Unia Tarnów ŻSSA oraz ZKS Unia Tarnów doszły do porozumienia w zakresie wspólnego użytkowania Stadionu Miejskiego w Tarnowie – Mościcach.

Dzięki wypracowanym warunkom porozumienia w zakresie praw i obowiązków oba kluby będą mogły w sposób partnerski i zgodny prowadzić działalność sportową na wynajmowanym obiekcie. Kluczowy przełom w rozmowach nastąpił dzięki włączeniu się do negocjacji Pana Wiesława Krajewskiego – posła na Sejm ziemi tarnowskiej.

Tarnowie
Fot. Unia Tarnów

– Bardzo się cieszę, że udało nam się po długich i trudnych negocjacjach wypracować wspólne porozumienie, dzięki któremu będziemy mogli razem z klubem piłkarskim rozwijać działalność sportową na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Jestem przekonany, że zawarte dzisiaj porozumienie rozpoczyna nowy rozdział w stosunkach naszych klubów, które od dziś będą nie tylko wspólnie gospodarować Stadionem, ale i promować uprawiany na nim sport i rozgrywki. Cieszę się, że już od dziś piłkarze ZKS Unii Tarów mogą korzystać z płyty boiska oraz przygotowanej pod ich oczekiwany powrót murawy. Życzę, aby najbliższy mecz ligowy rozgrywany na prawdziwie domowym stadionie zakończyli wysoką wygraną – zakończył Prezesa Unii Tarnów.

Fot. Unia Tarnów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *