Żużel - Best Speedway Tv

W Tarnowie podpisano porozumienie w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tarnowie

W Tarnowie podpisano porozumienie w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego

W Tarnowie podpisano porozumienie w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego

Po długotrwałych negocjacjach kluby Unia Tarnów ŻSSA oraz ZKS Unia Tarnów doszły do porozumienia w zakresie wspólnego użytkowania Stadionu Miejskiego w Tarnowie – Mościcach.

Dzięki wypracowanym warunkom porozumienia w zakresie praw i obowiązków oba kluby będą mogły w sposób partnerski i zgodny prowadzić działalność sportową na wynajmowanym obiekcie. Kluczowy przełom w rozmowach nastąpił dzięki włączeniu się do negocjacji Pana Wiesława Krajewskiego – posła na Sejm ziemi tarnowskiej.

Tarnowie
Fot. Unia Tarnów

– Bardzo się cieszę, że udało nam się po długich i trudnych negocjacjach wypracować wspólne porozumienie, dzięki któremu będziemy mogli razem z klubem piłkarskim rozwijać działalność sportową na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Jestem przekonany, że zawarte dzisiaj porozumienie rozpoczyna nowy rozdział w stosunkach naszych klubów, które od dziś będą nie tylko wspólnie gospodarować Stadionem, ale i promować uprawiany na nim sport i rozgrywki. Cieszę się, że już od dziś piłkarze ZKS Unii Tarów mogą korzystać z płyty boiska oraz przygotowanej pod ich oczekiwany powrót murawy. Życzę, aby najbliższy mecz ligowy rozgrywany na prawdziwie domowym stadionie zakończyli wysoką wygraną – zakończył Prezesa Unii Tarnów.

Fot. Unia Tarnów

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×