Żużel - Best Speedway Tv

W Ostrowie czuć zbliżającą się ekstraligę. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Ostrowie czuć zbliżającą się ekstraligę.

W Ostrowie
Spis treści

W Ostrowie czuć zbliżającą się ekstraligę

Przerwa zimowa w żużlu przeznaczona jest nad budowaniem formy zawodników, jak i przygotowaniem torów na najbliższy sezon ligowy. Przed nie lada wyzwaniem staje beniaminek PGE Ekstraligi, który musi spełnić wymogi, by zespół mógł przystąpić do rozgrywek. Kluczowym zadaniem jest budowa parku maszyn z prawdziwego zdarzenia, dotychczas funkcje tą spełniała blaszana wiata która na wiele lat wpisała się w historie Stadionu Miejskiego.

Koniec pewnej epoki obwieścił prezes Waldemar Górski publikując nagranie z demontażu konstrukcji dawnego parku maszyn. Na jego miejscu ma powstać nowoczesny i przestronny park maszyn z boksami dla obu ekip, kontenery z szatniami i prysznicami, miejsce do badań technicznych, biuro zawodów, pokój do badań lekarskich, miejsce swoje będzie miało także media zone, gdzie zawodnicy po spotkaniu będą komentować na gorąco sytuacje z toru.

Jeszcze w grudniu ma rozpocząć montaż ogrodzenia, budowa odwodnienia toru, oraz plandeka która wymagana jest przez władze PGE Ekstraligi. Jak widzimy działacze klubu z Ostrowa robią wszystko by nie było wątpliwości z przyznaniem licencji dla toru przy ulicy Piłsudskiego 64.

Modernizowane są w dalszym ciągu trybuny na koronie stadionu gdzie zostaną zamontowane krzesełka, jest to ostatni etap modernizacji trybun tak by stadion spełniał normy na miarę XXI wieku. Razem z trybunami zmieniany jest wjazd dla polewaczek.

Zaplanowane prace mają zostać ukończone w połowie marca.

Reklamy
IMG 20211211 184037
fot. archiwum prywatne

fot. kurierostrowski

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×