Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

W Krośnie zaprezentowali zespół na 2024 rok. Powalczą o powrót do PGE Ekstraligi

W Krośnie
Fot. Cellfast Wilki Krosno//Facebook

Autor: Krzysztof Choroszy

W Krośnie zaprezentowali zespół na 2024 rok. Powalczą o powrót do PGE Ekstraligi

Żużlowe okno transferowe powoli chyli się ku końcowi. Oznacza to więc, że drużyny powoli ogłaszają już oficjalnie pełne składy na 2024 rok. Niektóre kluby decydują się robić oficjalną prezentację, gdzie kibice mogą spotkać się z ich nowymi ulubieńcami. Na taki krok zdecydowali się po raz kolejny w Krośnie.

W piątek w miejscowym Pałacu Polanka Wilki zorganizowały swoją oficjalną prezentację zespołu na 2024. Prócz samego spotkania z kibicami i zaprezentowania nowego składu na wydarzeniu pojawił się szczególny gość. Chodzi o Laszlo Bodiego. Węgier reprezentował krośnieński klub żużlowy w latach dziewięćdziesiątych, zostając prawdziwą legendą dla miejscowych fanów. Obecność tej postaci była prawdziwą gratką dla tych młodszych kibiców oraz swego rodzaju przypomnieniem starych czasów dla tych, którzy pamiętali Węgra z czasów jazdy w Krośnie.

Całe wydarzenie prowadzili Joanna Cedrych i Marcin Majewski. Podczas prezentacji miejscowi mieli okazję między innymi zobaczyć na żywo nowych zawodników pierwszy raz w ich barwach. Była to również możliwość powitania z powrotem Patryka Wojdyło, który już wcześniej jeździł dla krośnieńskiego zespołu. Całemu wydarzeniu towarzyszyła świetna atmosfera, a kibice w dobry sposób przywitali skład, mający reprezentować ich zespół w nadchodzącym sezonie.

Jego celem na pewno będzie powrót po zaledwie roku nieobecności do PGE Ekstraligi. Już teraz można śmiało stwierdzić, że zespół składający się z: Dimitria Berge, Patryka Wojdyło, Norberta Krakowiaka, Jonasa Seiferta-Salka, Vaclava Milika, Szymona Bańdura i Piotra Świercza, może w nadchodzącej kampanii bić się o realizacje śmiało postawionego celu.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *