W Danii, otwartym kanale 6’eren kibice zobaczą wszystkie zawody cyklu Grand Prix!

W Danii, otwartym kanale 6’eren kibice zobaczą wszystkie zawody cyklu Grand Prix!

Discovery Sports Events, globalny promotor FIM Speedway Grand Prix, ujawnił swoją strategię transmisji dla kibiców w Danii przed sezonem 2022, który zapewni zasięg do jak najszerszej publiczności. 

Ukazała się informacja, w której poinformowano duńskich fanów, gdzie będą mogli oglądać zmagania najlepszych żużlowców globu. Model zaproponowany przez promotora cyklu jest bliźniaczo podobny do tego, który zaoferowano Polakom.

69513826 10217656730464370 7962484795412316160 n

Szeroki bezpłatny dostęp do bezpłatnych kanałów oznacza, że ​​fani w całym kraju mogą się odprężyć i dostroić do każdego wyścigu w zaciszu swoich domów za pośrednictwem Discovery 6’eren(W otwartym kanale 6’eren kibice zobaczą nie tylko rundę rozgrywaną w duńskim Vojens, ale wszystkie zawody cyklu Grand Prix! ). Niedawno uruchomiona globalna usługa streamingowa Discovery+ Discovery będzie obejmować każde zawody na żywo dla subskrybentów z kanałami telewizyjnymi Eurosportu pokazującymi całą akcję z każdej rundy sezonu Speedway GP i FIM Speedway of Nations w 2022 r. do oglądania na żywo i na żądanie.

François Ribeiro, szef Discovery Sports Events, powiedział: Cieszymy się, że możemy zaoferować fanom żużla w Danii więcej sposobów na oglądanie sportu, który kochają, niż kiedykolwiek wcześniej. Z każdym wyścigiem dostępnym na żywo i na żądanie za pośrednictwem Discovery+, Eurosportu i 6’eren, fani nie przegapią ani chwili i będą świadkami tworzenia historii w tym sezonie. ” dla fimspeedway.com

W Danii osób zainteresowanych żużlem jest z pewnością mniej, niż w Polsce, więc nastawiono się na popularyzację dyscypliny i dotarcie z nią do jak najszerszego grona odbiorców.

fot. Paweł Wilczyński

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Mazurkiewicz Marcin

O Mazurkiewicz Marcin

Miłośnik spalonego metanolu, historii i wiadomości sportowych - pochłaniam informacje. Kiedyś coś biegałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.