Żużel - Best Speedway Tv

W Danii, otwartym kanale 6’eren kibice zobaczą wszystkie zawody cyklu Grand Prix! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
W Danii

W Danii, otwartym kanale 6’eren kibice zobaczą wszystkie zawody cyklu Grand Prix!

W Danii, otwartym kanale 6’eren kibice zobaczą wszystkie zawody cyklu Grand Prix!

Discovery Sports Events, globalny promotor FIM Speedway Grand Prix, ujawnił swoją strategię transmisji dla kibiców w Danii przed sezonem 2022, który zapewni zasięg do jak najszerszej publiczności. 

Ukazała się informacja, w której poinformowano duńskich fanów, gdzie będą mogli oglądać zmagania najlepszych żużlowców globu. Model zaproponowany przez promotora cyklu jest bliźniaczo podobny do tego, który zaoferowano Polakom.

69513826 10217656730464370 7962484795412316160 n

Szeroki bezpłatny dostęp do bezpłatnych kanałów oznacza, że ​​fani w całym kraju mogą się odprężyć i dostroić do każdego wyścigu w zaciszu swoich domów za pośrednictwem Discovery 6’eren(W otwartym kanale 6’eren kibice zobaczą nie tylko rundę rozgrywaną w duńskim Vojens, ale wszystkie zawody cyklu Grand Prix! ). Niedawno uruchomiona globalna usługa streamingowa Discovery+ Discovery będzie obejmować każde zawody na żywo dla subskrybentów z kanałami telewizyjnymi Eurosportu pokazującymi całą akcję z każdej rundy sezonu Speedway GP i FIM Speedway of Nations w 2022 r. do oglądania na żywo i na żądanie.

François Ribeiro, szef Discovery Sports Events, powiedział: Cieszymy się, że możemy zaoferować fanom żużla w Danii więcej sposobów na oglądanie sportu, który kochają, niż kiedykolwiek wcześniej. Z każdym wyścigiem dostępnym na żywo i na żądanie za pośrednictwem Discovery+, Eurosportu i 6’eren, fani nie przegapią ani chwili i będą świadkami tworzenia historii w tym sezonie. ” dla fimspeedway.com

W Danii osób zainteresowanych żużlem jest z pewnością mniej, niż w Polsce, więc nastawiono się na popularyzację dyscypliny i dotarcie z nią do jak najszerszego grona odbiorców.

fot. Paweł Wilczyński

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×