Żużel - Best Speedway Tv

Vaclav Milik komplementuje dyspozycję Apatora Toruń "Bardzo fajnie jadą" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vaclav Milik komplementuje dyspozycję Apatora Toruń “Bardzo fajnie jadą”

Vaclav Milik

Vaclav Milik komplementuje dyspozycję Apatora Toruń “Bardzo fajnie jadą”

W pierwszym z piątkowych meczów PGE Ekstraligi, gdzie For Nature Solutions Apator Toruń podejmował u siebie Celfast Wilki Krosno, torunianie zdecydowanie zwyciężyli 58:32. Samo spotkanie od początku do końca było na korzyść Apatora, a cała drużyna pokazała się z dobrej strony. Tym samym przypieczętowali oni spadek Wilków z najwyższej klasy rozgrywkowej zaledwie po roku.

Dojdzie do wymiany Lebiediew – Przedpełski!?

W pomeczowej mix-zonie żużlowiec ekipy z Krosna, Vaclav Milik, poruszył temat Apatora Toruń i swoich dwóch “śliwek”, które przydarzyły mu się po udanym początku spotkania. Milik mówił, że zespół z Torunia jest u siebie mocny, doskonale znają tor i wiedzą, jak na nim jeździć. Czech powiedział również, że jego zera spowodowane są tym, że kolejny raz w tym roku pogubił się z ustawieniami.

Drużyna Torunia jest u siebie bardzo mocna, bardzo fajnie jadą i doskonale wiedzą, jak jechać, jak dobierać ścieżki i dopasowania. Ja tam też miałem 2 zera, bo zmieniałem nie w tę stronę, już to nie raz mówiłem w tym sezonie, ale tak naprawdę sam jestem pogubiony” – mówił Vaclav Milik w pomeczowej mix-zonie.

Dla Czecha, który w trwającym sezonie nie prezentuje się wybitnie, kolejny mecz będzie prawdopodobnie pożegnaniem z najwyższą klasą rozgrywkową. Wszystko wskazuje na to, że Milik zostanie w Krośnie i będzie jednym z filarów drużyny, która w przyszłym sezonie pojedzie w 1. Lidze Żużlowej i być może powalczy o powrót do elity.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×