Żużel - Best Speedway Tv

Dojdzie do wymiany Lebiediew - Przedpełski!? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dojdzie do wymiany Lebiediew – Przedpełski!?

Lebiediew

Dojdzie do wymiany Lebiediew – Przedpełski!?

Ostatnio w środowisku żużlowym dużo mówi się o odejściu Andrzeja Lebiediewa z Cellfast Wilków Krosno, który miałby znaleźć sobie klub w PGE Ekstralidze. Jak wiemy, już oficjalnie Wilki nie mają żadnych szans na utrzymanie w elicie, a sam Lebiediew dogadał się co do kontraktu w jednym z klubów ekstraligowych.

Tomasz Dryła nawołuje do zawieszenia Taia Woffindena? Mocne słowa w Magazynie Canal+

Po tym jak włodarze For Nature Solutions Apatora Toruń postanowili odpuścić temat Jasona Doyla, ich oczy skierowały się w kierunku łotewskiego zawodnika, z którym skontaktowali się w sprawie kontraktu i według naszych informacji obie strony doszły do porozumienia i 28-latek będzie reprezentował barwy “Aniołów”. Z kolei w jego miejsce do Krosna przyjdzie Paweł Przedpełski, a więc dojdzie do wymiany pomiędzy oboma klubami.

Wydaje się również, że obaj zawodnicy skorzystają na transferach. Lebiediew, który ze świetnej strony pokazał się w lidze i cyklu Grand Prix, będzie mógł dalej ścigać się na najwyższym poziomie, natomiast Przedpełski, który nie jedzie w tym roku na swoim poziomie, notując często słabe występy, śladem Przemysław Pawlickiego zejdzie poziom niżej w poszukiwaniu lepszej formy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×