Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Unia Tarnów wciąż musi czekać na pierwsze domowe spotkanie. Deszcz pokrzyżował plany

Unia Tarnów
Fot. Unia Tarnów ŻSSA Facebook

Autor: Krzysztof Choroszy

Unia Tarnów wciąż musi czekać na pierwsze domowe spotkanie. Deszcz pokrzyżował plany

Dzisiaj oczy całego środowiska żużlowego są skoncentrowane przede wszystkim na drugiej rundzie Speedway Grand Prix, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przed wieczornymi zawodami mieliśmy być jednak świadkami zaległego spotkania Krajowej Ligi Żużlowej. Unia Tarnów miała podejmować u siebie Polonię Piła w pierwszym meczu przed własną publicznością. Niestety znów na przeszkodzie tarnowianom stanęła pogoda.

Starcie pomiędzy obiema ekipami zaplanowano na godzinę 16:30. W Tarnowie zdążył już dzisiaj spaść deszcz, jednak jak informował klub, nie stanął on na przeszkodzie do rozegrania sobotniego spotkania. Niestety na mniej niż godzinę do startu zawodów warunki znów się pogorszyły, a nad stadionem zaczęło padać. To spowodowało, że w sobotę kibice znów nie zobaczą ścigania w „Jaskółczym Gnieździe”, gdyż spotkanie zostało odwołane. Taki komunikat klub z Tarnowa przekazał w mediach społecznościowych.

Unia Tarnów musi więc dalej czekać na pierwszy mecz przed swoją publicznością. Początkowo spotkanie z Polonią zaplanowane było na 20 kwietnia. Przez warunki pogodowe podjęto decyzje o jego przełożeniu. Dzisiaj znów na przeszkodzie stanął deszcz. Obecnie nie wiadomo, kiedy podjęta zostanie trzecia próba rozegrania zaległego meczu drugiej kolejki rozgrywek ligowych na najniższym szczeblu.

Unia Tarnów
Fot. Paweł Wilczyński
Krajowej Lidze Żużlowej
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *