Przejdź do treści
Aktualności

Tydzień (nie do końca) Żużlowy

Żużlowy

Autor: Łukasz Kolski

Tydzień (nie do końca) Żużlowy

W mijającym tygodniu w przerwie zimowej zawodnicy zdecydowanie skupili się na odpoczynku, ale i tez zaczęli myśleć o nadchodzącym sezonie. Sprawdźmy więc co słychać u przedstawicieli czarnego sportu.

Bartosz Zmarzlik za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o stworzeniu przez jego i jego team autorskiej gry planszowej ” Na mecie w komplecie”. Zamówienia można składać na stronie internetowej: shop.zmarzlik.com

IMG 20211122 095550
Instagram @zmarzlik95

Były już trener ROW Rybnik, legenda polskiego żużla Marek Cieślak, został przedstawiony jako ekspert nSport+ na pełen etat, oznacza byłego szkoleniowca reprezentacji będziemy mogli teraz częściej widywać jako obserwatora zawodów transmitowanych przez platformę CANAL+

Jaimon Lidsey wolny czas wykorzystał na odwiedzenie Szkoły Podstawowej w Drobninie, Jaymo prowadził bowiem lekcje języka angielskiego co spowodowało wiele zainteresowanie uczniów klasy 7.

Jason Doyle poinformował że do grona jego sponsorów powraca bardzo kojarząca się z nim firma Boll.

IMG 20211122 101031
Instagram @jasondoyle69

Mistrz Świata Artiom Laguta kończy wypoczynek wakacyjny, na jego Instagramie możemy podziwiać szeroką fotorelacje z wypoczynku.

IMG 20211122 100859
Instagram @laguta222

Gleb Czugunow w swoim stylu odpowiada na dziennikarskie newsy

Maciej Janowski, kapitan BETARD Sparty Wrocław gościł w premierowym wydaniu programu Marcina Majewskiego w programie „Trzeci Wiraż”.

IMG 20211122 095627
Instagram @1magic1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *