Przejdź do treści
Aktualności

Marek Cieślak już znalazł nową pracę!

Marek Cieślak

Autor: Jakub Żak

Marek Cieślak już znalazł nową pracę!

Już kilka dni temu pisaliśmy, o zakończeniu współpracy Marka Cieślaka z ROW-em Rybnik. Teraz wiadomo, że byłego selekcjonera Reprezentacji Polski czeka przerwa w trenowaniu drużyn. Szef żużla w Canal+ Marcin Majewski ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że w przyszłym sezonie Marek Cieślak nadal będzie występował jako ekspert w telewizji, ale teraz znacznie częściej.

Przerwa przy prowadzeniu drużyn przez byłego żużlowca Włókniarza stała się faktem. Efektem będzie to, że dużo częściej będziemy mogli widywać go w Canal+ podczas transmisji z zawodów. Marcin Majewski użył określenia „full time”, co może oznaczać, że były trener dostał w telewizji coś na kształt pełnego etatu. Tweeta znanego dziennikarza załączamy pod artykułem, a dla nas na ten temat wypowiedział się jeszcze sam Marek Cieślak.

„Ja już byłem w takich studiach wiele razy, dostałem fajną propozycję i chcę spróbować, bo to będzie też coś innego. Przede wszystkim będę miał kontakt z żużlem, być może jeszcze większy, bo będę i przy Ekstralidze i przy 1. Lidze, także będę musiał się skupić na innym podejściu, bo takie komentowanie to też nie jest taka łatwa sprawa. Coś trzeba wiedzieć, coś trzeba po prostu ludziom mówić. Żadnych głupot, bo kibice są bystrzy, więc trzeba być czujnym i umieć powiedzieć, co się myśli i co się widzi. Czy wrócę do trenowania? Czas pokaże” – powiedział Marek Cieślak.

fot. Sonia Kaps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *