Żużel - Best Speedway Tv

Turniej gwiazdkowo – mikołajkowy wróci już w tym roku? GKSŻ rozmawia z potencjalnym organizatorem i telewizją! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Turniej gwiazdkowo

Turniej gwiazdkowo – mikołajkowy wróci już w tym roku? GKSŻ rozmawia z potencjalnym organizatorem i telewizją!

Turniej gwiazdkowo – mikołajkowy wróci już w tym roku? GKSŻ rozmawia z potencjalnym organizatorem i telewizją!

Dziś pojawiła się informacja, że na żużlową mapę może wrócić turniej gwiazdkowo – mikołajkowy. GKSŻ prowadzi zaawansowane rozmowy ze Startem Gniezno, bowiem turniej miałby odbyć się 4 grudnia właśnie w Gnieźnie. Turniej miałby być transmitowany przez platformę Canal+

Turniej Gwiazdkowy to towarzyski turniej żużlowy rozgrywany od 1993 do 2005 w Pile. W 2009 roku wraz z reaktywacją miejscowego klubu KS Speedway Polonia Turniej Gwiazdkowy był znów w kalendarzu rozgrywek żużlowych, jednak powrót był jednorazowy i od 2010 roku Turniej Gwiazdkowy nie jest rozgrywany. Ostatnim zwycięzcą turnieju był Stanisław Burza (Orzedł Łódź), który wyprzedził Pawła Hliba (RKM Rybnik) oraz Grzegorza Knappa (GTŻ Grudziądz)

Turniej gwiazdkowo – mikołajkowy miałby być transmitowany przez platformę Canal+. W tej chwili rozmowy są na początkowym etapie, a realizacja projektu zależy od zainteresowania zawodników.

Wojna na medialnym froncie. Artiom Łaguta czuje się oszukany, a Canal + zaprzecza. Ktoś jednak mija się z prawdą

– To na razie pomysł, ale zarówno my jak i telewizja jesteśmy za tym, żeby go zrealizować. Rozmawiamy o tym także z klubem z Gniezna, bo właśnie tam miałaby odbyć się w tym roku zawody. Uważamy, że to ciekawa propozycja, bo takie turnieje nie odbywały się już dawno. W najbliższych dniach poinformujemy, w jaki sposób mogą zgłaszać się do nas żużlowcy, którzy są zainteresowani startem w tych zawodach. Przekażemy również kolejne szczegóły dotyczące imprezy. Zapewniam jednak, że będziemy dążyć do organizacji tego turnieju, bo chcemy zaspokoić głód żużla, który pojawia się w tym czasie u wielu kibiców – mówi w rozmowie z polskizuzel.pl Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.

Fot. Sonia Kaps

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×