Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Transmisja na żywo. Wtorkowe zaległe spotkania PGE Ekstraligi

Transmisja na żywo
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Transmisja na żywo. Wtorkowe zaległe spotkania PGE Ekstraligi

Już dzisiaj będziemy świadkami kolejnych spotkań, w których zmierzą się najlepsze polskie drużyny. Wyjątkowo we wtorek odbędą się dwa mecze PGE Ekstraligi. Będziemy bowiem odrabiać zaległości z piątej kolejki najlepszej ligi żużlowej świata. Czekają nas pojedynki na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim i na Krono-Plast Arenie w Częstochowie.

Najpierw o godzinie 18:00 kibice będą świadkami spotkania na „Jancarzu”. W nim Ebut.pl Stal Gorzów podejmie ZOOleszcz GKM Grudziądz. Gospodarze po niedzielnej wysokiej porażce przeciwko Betard Sparcie Wrocław będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę i pokonać osłabiony GKM. Goście natomiast przyjeżdżają na teren Stali po wygranej w Derbach województwa kujawsko-pomorskiego i na pewno będą chcieli postawić się faworytom do zwycięstwa. Pojedynek gorzowsko-grudziądzki będzie można śledzić na bieżąco za pośrednictwem naszej relacji LIVE. (link TUTAJ)

Później oczy środowiska żużlowego przeniosą się na południe. O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Krono-Plast Włókniarza Częstochowa z KS Apatorem Toruń. Częstochowianie z jednym punktem zamykają obecnie tabelę PGE Ekstraligi. Dzisiejszy mecz będzie dla nich istotną okazją, by powiększyć swój dorobek i wydostać się ze strefy spadkowej. „Anioły” na częstochowski owal przyjadą po przegranych derbach z GKM-em. Tym razem będą chcieli pokazać się z lepszej strony i powalczyć o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Walkę obu zespołów o dwa duże punkty będzie można śledzić za pośrednictwem relacji LIVE na naszym portalu. (link TUTAJ)

Transmisja na żywo
Fot. Emilia Hamerska Lengas
Włókniarz częstochowa
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *