Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Transfery żużlowe. Patryk Rolnicki zawodnikiem Unii Tarnów.

Transfery żużlowe

Autor: Łukasz Kolski

Transfery żużlowe. Patryk Rolnicki zawodnikiem Unii Tarnów.

Wychowanek Tarnowskiego zespołu wraca po 3 latach przerwy do jaskółczego gniazda by bronić barw macierzystej drużyny po spadku do 2. ligi żużlowej. Do sukcesów Rolnickiego należy przede wszystkim doskonała postawa w sezonie 2017- tytuł najskuteczniejszego młodzieżowca ligi jak oraz zdobycie rok później Drużynowego Mistrzostwa Polski Juniorów w składzie z Mateuszem Cierniakiem, Dawidem Rempałą i Przemysławem Koniecznym.

rolnickipatryk
fot. Unia Tarnów ŻSSA

Rolnicki jest zawodnikiem który posmakował już jazdy w najlepszej lidze żużlowej na świecie gdzie bronił barw klubu GKM Grudziądz lecz po ukończeniu wieku młodzieżowca musiał poszukać angażu w najniższej lidze rozgrywek w Polsce. Od dwóch lat bronił on bowiem barw Rzeszowskiego klubu gdzie w ostatnim sezonie zanotował poprawę formy a jego średnia biegowa wyniosła 1,86 punku na bieg.

Zebrane doświadczenie zdobyte poprzez jadę na każdym szczeblu rozgrywek z pewnością zaowocuje i dołoży wszelkich starań by zespół Tarnowskiej Unii nawiązał do lat swojej świetności i jak w najszybszym czasie wyszedł z dołka i by w kolejnych latach mógł stanąć w kolejce po awans i możliwość jazdy o najważniejsze cele.

Źródło: Patryk Rolnicki Racing / Unia Tarnów ŻSSA

1 odpowiedź do “Transfery żużlowe. Patryk Rolnicki zawodnikiem Unii Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×