Żużel - Best Speedway Tv

Transfery żużlowe. Patryk Rolnicki zawodnikiem Unii Tarnów. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transfery żużlowe. Patryk Rolnicki zawodnikiem Unii Tarnów.

Transfery żużlowe

Transfery żużlowe. Patryk Rolnicki zawodnikiem Unii Tarnów.

Wychowanek Tarnowskiego zespołu wraca po 3 latach przerwy do jaskółczego gniazda by bronić barw macierzystej drużyny po spadku do 2. ligi żużlowej. Do sukcesów Rolnickiego należy przede wszystkim doskonała postawa w sezonie 2017- tytuł najskuteczniejszego młodzieżowca ligi jak oraz zdobycie rok później Drużynowego Mistrzostwa Polski Juniorów w składzie z Mateuszem Cierniakiem, Dawidem Rempałą i Przemysławem Koniecznym.

rolnickipatryk
fot. Unia Tarnów ŻSSA

Rolnicki jest zawodnikiem który posmakował już jazdy w najlepszej lidze żużlowej na świecie gdzie bronił barw klubu GKM Grudziądz lecz po ukończeniu wieku młodzieżowca musiał poszukać angażu w najniższej lidze rozgrywek w Polsce. Od dwóch lat bronił on bowiem barw Rzeszowskiego klubu gdzie w ostatnim sezonie zanotował poprawę formy a jego średnia biegowa wyniosła 1,86 punku na bieg.

Zebrane doświadczenie zdobyte poprzez jadę na każdym szczeblu rozgrywek z pewnością zaowocuje i dołoży wszelkich starań by zespół Tarnowskiej Unii nawiązał do lat swojej świetności i jak w najszybszym czasie wyszedł z dołka i by w kolejnych latach mógł stanąć w kolejce po awans i możliwość jazdy o najważniejsze cele.

Źródło: Patryk Rolnicki Racing / Unia Tarnów ŻSSA

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Tarnów osłabiona brakiem Patryka Rolnickiego, który cały czas przechodzi rehabilitację z powodu urazu, którego się nabawił podczas […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
×