Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Transfery żużlowe. Peter Ljung wraca do domu

Transfery żużlowe

Autor: Małgorzata Olejniczak

Transfery żużlowe. Peter Ljung wraca do domu

Vastervik Speedway domyka skład na sezon 2022. Po zakontraktowaniu Fredrika Lindgrena przyszedł czas na kolejnego Szweda w ekipie. Wybór padł na Petera Ljunga, o czym klub poinformował poprzez swoje media.

„Bardzo się cieszymy, że Peter wrócił do klubu po 2 latach nieobecności. Obecność Petera w składzie doda nam oczywiście mnóstwo rutyny i doświadczenia, ale zyskamy także żużlowca, który świetnie się czuje się na Hejla Arena. Jestem przekonany, że w przyszłym sezon ponownie zobaczymy „Króla” Ljunga, który będzie bardzo ważnym zawodnikiem naszej drużyny” powiedział menedżer klubu Morgan Andersson

„Z wielką przyjemnością przyjeżdżam do domu jakim jest dla mnie Vastervik, gdzie spędziłem wiele sezonów. Vastervik Speedway to klub, który od wielu lat mam w sercu. Po niezbyt udanej przygodzie z Vetlandą nadszedł czas, aby skierować dalsze kroki we właściwym kierunku. Dlatego dziękuję Morganowi Anderssonowi i klubowi za zaufanie jakim zostałem obdarzony. W przyszłym roku klub będzie obchodził 100-lecie istnienia i cieszę się że wróciłem na Hejla Arena. Jest to jeden z moich ulubionych torów, a do tego ponownie spotkam wszystkich wspaniałych kibiców i działaczy, których spotykałem w poprzednich latach w spędzonych w Vastervik” – dodał zawodnik.

fot. Erik KruseDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×