Żużel - Best Speedway Tv

Transfery żużlowe. Fredrik Lindgren przedłużył kontrakt | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transfery żużlowe. Fredrik Lindgren przedłużył kontrakt

Transfery żużlowe

Transfery żużlowe. Fredrik Lindgren przedłużył kontrakt

Vastervik Speedway zmontowało niesamowicie silną ekipę na sezon 2022. W zespole są już: Artem Łaguta, Bartosz Smektała, Wiktor Kułakow, Gleb Czugunow, Jaimon Lidsey, Mads Hansen, Anton Karlsson oraz Noel Wahlqvist, a klub poprzez swoje media społecznościowe ogłosił, że w drużynie dalej będzie jeździł aktualny indywidualny mistrz Szwecji Fredrik Lindgren.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Fredrik będzie jeździł u nas w przyszłym sezonie. Cieszy także fakt, że najlepszy szwedzki zawodnik będzie jeździł na torach Bauhaus-Ligan. Jego doświadczenie,zgromadzone przez wszystkie lata spędzone w światowej elicie, pozwoli na doskonalenie umiejętności przez wielu młodszych zawodników. Obecność Fredrika w zespole da nam przewagę nad innymi zespołami, bo od kilku sezonów jest w stawce zawodników walczących o tytuł mistrza świata, i jest jednym z najlepszych żużlowców na świecie ” – stwierdził dyrektor sportowy Vastervik Morgan Anderson.

Reklamy

„Jestem bardzo zadowolony z oferty przedłużenia kontraktu w Vastervik Atmosfera w klubie jest niesamowita i wszyscy w Vastervik czekamy już na sezon 2022” – dodał Lindgren.

fot. Erik Kruse

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
×