Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Transfery żużlowe. Kevin Juhl Pedersen nowym młodzieżowcem w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022.

Transfery żużlowe

Autor: Dawid Procajło

Oceń Wpis

Transfery żużlowe. Kevin Juhl Pedersen nowym młodzieżowcem w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022.

Drużyna z Poznania nie zwalnia tempa z ogłaszaniem kolejnych nazwisk na sezon 2022, nowym nabytkiem Skorpionów został Duńczyk Kevin Juhl Pedersen.

galeria 1 2


20-letni zawodnik przychodzi do drużyny ze stolicy Wielkopolski z zespołu eWinner 1 ligi a więc Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Młodzieżowiec w ubiegłym sezonie nie otrzymał ani jednej szansy startu na polskich torach ale za to z dobrej strony pokazywał się w rozgrywkach rodzimej Metal Speedway League w barwach GSK Liga.

Z racji zmiany przepisów na poziomie 2 ligi żużlowej, od przyszłego sezonu na pozycji młodzieżowca będzie mógł również występować zagraniczny zawodnik U21, co za tym idzie Kevin Juhl Pedersen, wydaje się być pewnym kandydatem do jazdy na tej pozycji w podstawowym składzie Skorpionów w sezonie 2022.

Dotychczasowe transfery żużlowe ogłaszane przez klub: Kacpra Gomólskiego, Władimira Borodulina, Kevina Fajfera czy pozostanie Jonasa Seiferta-Salka, dają kibicom wyraźnie do zrozumienia, że zarząd SpecHouse PSŻ Poznań, poważnie podchodzi do tematu walki o playoff w nadchodzących rozgrywkach 2 ligi żużlowej.

Foto: facebook Julle Racing, facebook PSŻ Poznań


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×