Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Transfery żużlowe. Władimir Borodulin ponownie Skorpionem w sezonie 2022!

Transfery żużlowe

Autor: Dawid Procajło

Oceń Wpis

Transfery żużlowe. Władimir Borodulin ponownie Skorpionem w sezonie 2022!

Po blisko dwuletniej przerwie na czas pobytu w drużynie Orła Łódź, do drużyny SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022 powraca Władimir Borodulin!

galeria 0


Reprezentujący barwy Skorpionów w latach 2017-2019 zawodnik, powraca na 2 ligowe tory dołączając tym samym do Kacpra Gomólskiego, jako drugi tegoroczny transfer zespołu z Poznania. Władimir Borodulin to 29 -letni rosyjski zawodnik, który w poprzednich sezonach w barwach SpecHouse PSŻ Poznań w połowie swoich występów kończył z dwucyfrowymi wynikami.

galeria 2 1


W poprzednich dwóch sezonach na torach eWinner 1 ligi w barwach Orła Łódź dane mu było wystąpić tylko raz, natomiast w swojej macierzystej lidze jest oczywiście jedną z gwiazd tamtejszych rozgrywek. Władimir Borodulin w tym roku w zawodach Speedway of Nations, pokazał się z bardzo dobrej strony reprezentując swój kraj w półfinałowej batalii, gdzie zdobył trzynaście punktów dla Sbornej.

galeria 3 1


Jak podkreśla na swoim profilu na facebook sam zawodnik, wraca do miejsca gdzie się świetnie czuje, uwielbia lokalnych kibiców i zamierza pokazać w nowych rozgrywkach jazdę z pazurem. Kibice Skorpionów mający rozbudzone apetyty, z pewnością już czekają na kolejne wieści transferowe swojej ukochanej drużyny.

Reklamy
galeria 4


Foto: Sandra Rejzner, facebook PSŻ Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×