Żużel - Best Speedway Tv

Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno (zapowiedź) | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Landshut Devils

Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno (zapowiedź)

Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno (zapowiedź)

image 1

Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno (zapowiedź)

W niedzielne popołudnie drużyna Trans MF Landshut Devils podejmie Cellfast Wilki Krosno rozpoczną rundę rewanżową eWinner 1 Ligi Żuzlowej.

Tydzień temu drużyna Devils stawiła duży opór faworyzowanym krośnianom i przegrała tylko czterema punktami. Znakomicie zaprezentował się K. Huckenbeck, który uzbierał 15 punktów w 6 startach. Dzielnie partnerowali mu M. Hansen, młodziutki N. Bloedorn oraz D. Berge.  W niedzielnym rewanżu w barwach Diabłów zadebiutuje K. Nilsson, który pojawi się w miejsce bezproduktywnego w ostatnim meczu V. Grobauera. Jeżeli Devils pojadą z takim zębem jak w pierwszym spotkaniu to krośnieńskie Wilki czeka naprawdę ciężka przeprawa.  Do tego dużym atutem Niemców w tym meczu może być ich długi, specyficzny tor.

image

Wilki do Landshut jadą w swoim żelaznym zestawieniu. Do poprawki w stosunku do pierwszego meczu staną A. Lebiediew i R. Karczmarz. Punktów tych dwóch zawodników brakło do bardziej przekonywującego zwycięstwa nad Niemcami.  Zawodnicy po za V. Milikiem i M. Szczepaniakiem mówili, że nie czuli się pewnie na nowo ułożonej nawierzchni krośnieńskiego toru. Ale paradoksalnie ten bardzo ciężki mecz oraz objechane treningi mogły im pomóc w przygotowaniach do rewanżu. A  przyjdzie im jeździć w bardzo podobnych warunkach o czym wspominał V. Milik, który miał okazję ścigać się w Landshut. Cyt: „Tor w Lanshut jest podobnej długości, ma nie co inną geometrię ale twardością i materiałem z jakiego jest zrobiony jest właściwie taki sam.”

Awizowane składy:

Cellfast Wilki Krosno:
1. Tobiasz Musielak
2. Mateusz Szczepaniak
3. Vaclav Milik
4. Rafał Karczmarz
5. Andrzej Lebiediew
6. Franciszek Karczewski
7. Krzysztof Sadurski

Trans MF Landshut Devils:
9. Kai Huckenbeck
10. Kim Nilsson
11. Erik Riss
12. Mads Hansen
13. Dimitri Berge
14. Norick Bloedorn
15. Erik Bachhuber

Foto: Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

×