Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra!

Tomasz Walczak
EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra! 3

Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra!

Tomasz Walczak, który od sezonu 2016 pełnił rolę kierownika drużyny Falubazu Zielona Góra nie będzie już pełnić tej fukcji w nadchodzącym sezonie. Na nieco ponad miesiąc przed startem rozgrywek o rezygnacji z z zajmowanego dotychczas stanowiska poinformował za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Największym sukcesem Tomasza Walczaka jest zdobycie brązowego medalu w DMP w 2016 roku.

“Drodzy Przyjaciele, znajomi, koledzy. Podjąłem trudną decyzję dotyczącą mojej przyszłości. Niestety mój czas w klubie dobiegł końca i w najbliższym sezonie nie będę pełnił roli kierownika drużyny. Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, z którymi miałem przyjemność pracować w Zielonej Górze (Edi, Gosia). Dziękuję również wszystkim, których przy okazji zawodów mogłem poznać w wielu żużlowych miastach Polski i Europy. Szczególnie serdecznie dziękuję Senatorowi Robertowi Dowhanowi, który obdarzył mnie zaufaniem, dzięki czemu miałem zaszczyt pracy na rzecz Falubazu. Dziękuję Robert. Zdzisław Tymczyszyn, dla Ciebie również wielkie podziękowania.” -przekazał Tomasz Walczak (źródło: Tutaj)

W miniony weekend zawodnicy Falubazu Zielona Góra spotkali się nad Polskim morzem w Świnoujściu, gdzie przygotowują się do nadchodzących rozgrywek i spędzają tegoroczny Falubaz Camp. W pierwszej rundzie spotkań PGE Ekstraligi Falubaz Zielona Góra uda się na spotkanie do tegorocznego beniaminka – eWinner Apatora Toruń.

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra! 4
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×