Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra!

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra! 3

Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra!

Tomasz Walczak, który od sezonu 2016 pełnił rolę kierownika drużyny Falubazu Zielona Góra nie będzie już pełnić tej fukcji w nadchodzącym sezonie. Na nieco ponad miesiąc przed startem rozgrywek o rezygnacji z z zajmowanego dotychczas stanowiska poinformował za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Największym sukcesem Tomasza Walczaka jest zdobycie brązowego medalu w DMP w 2016 roku.

„Drodzy Przyjaciele, znajomi, koledzy. Podjąłem trudną decyzję dotyczącą mojej przyszłości. Niestety mój czas w klubie dobiegł końca i w najbliższym sezonie nie będę pełnił roli kierownika drużyny. Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, z którymi miałem przyjemność pracować w Zielonej Górze (Edi, Gosia). Dziękuję również wszystkim, których przy okazji zawodów mogłem poznać w wielu żużlowych miastach Polski i Europy. Szczególnie serdecznie dziękuję Senatorowi Robertowi Dowhanowi, który obdarzył mnie zaufaniem, dzięki czemu miałem zaszczyt pracy na rzecz Falubazu. Dziękuję Robert. Zdzisław Tymczyszyn, dla Ciebie również wielkie podziękowania.” -przekazał Tomasz Walczak (źródło: Tutaj)

W miniony weekend zawodnicy Falubazu Zielona Góra spotkali się nad Polskim morzem w Świnoujściu, gdzie przygotowują się do nadchodzących rozgrywek i spędzają tegoroczny Falubaz Camp. W pierwszej rundzie spotkań PGE Ekstraligi Falubaz Zielona Góra uda się na spotkanie do tegorocznego beniaminka – eWinner Apatora Toruń.

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Tomasz Walczak nie będzie kierownikiem Falubazu Zielona Góra! 4
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Mazurkiewicz Marcin

O Mazurkiewicz Marcin

Miłośnik spalonego metanolu, historii i wiadomości sportowych - pochłaniam informacje. Kiedyś coś biegałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.