Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Fajfer nadal członkiem sztabu szkoleniowego Startu Gniezno | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tomasz Fajfer nadal członkiem sztabu szkoleniowego Startu Gniezno

Startu Gniezno

Tomasz Fajfer nadal członkiem sztabu szkoleniowego Startu Gniezno

GTM Start Gniezno rozwiał ostatnią wątpliwość związaną z kształtem drużyny na sezon 2023. Włodarze klubu zdecydowali, że w klubie pozostanie Tomasz Fajfer, który w mijającym sezonie odpowiadał za szkółkę żużlową.

– W zakończonym sezonie świetnie sprawdził się w roli opiekuna szkółki żużlowej działającej przy klubie – efektem trójka nowych wychowanków i kolejni adepci, którzy kontynuować będą naukę na wiosnę 2023. Tomasz Fajfer to bardzo ważna postać naszego klubu, bez którego wiedzy i doświadczenia nie wyobrażamy sobie gnieźnieńskiego Startu w kolejnym roku – czytamy w komunikacie klubu.

Nicolai Klindt: “Nie podpisałbym kontraktu, gdybym nie ufał ludziom, którzy tu działają”

Tomasz Fajfer to żywa legenda GTM Startu Gniezno. W jej barwach startował w latach 1986-2000 (sezon 2001 spędził w Opolu). Fajfer to srebrny medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski (1988), srebrny (1990) oraz brązowy (1987) medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych a także srebrny (1996) oraz brązowy (1998) medalista Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Fot. Patrycja Sobiech

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV – ODWIEDŹ NASZ KANAŁ NA YouTube

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×