Przejdź do treści
Aktualności

Tomasz Dryła przerwa milczenie! Jest odpowiedź na film Marcina Musiała

Tomasz Dryła
Fot. Kolegium Żużlowe/C+

Autor: Krzysztof Choroszy

Tomasz Dryła przerwa milczenie! Jest odpowiedź na film Marcina Musiała

W ostatnim czasie byliśmy świadkami potyczki, jednak nie takiej, jaką w żużlu widzimy codziennie, czyli na torze. Rozgrywała się ona w mediach pomiędzy Tomaszem Dryłą a Marcinem Musiałem. Po ostatnim materiale w serwisie YouTube dziennikarza Eleven Sports Dryła w ciągu kilku dni miał odpowiedzieć na film przygotowany przez Musiała. W środowy wieczór przerwał milczenie.

Cała medialna potyczka pomiędzy oboma panami rozpoczęła się 12 czerwca, kiedy to w programie Canal+ pt. „Kolegium Żużlowe” Tomasz Dryła odniósł się do filmu na kanale YouTube dziennikarza Eleven Sports, który dotyczył zawieszenia Rosjan. Przyznał on, że nie miał on żadnego wpływu na taką decyzję władz żużla, a sam Musiał według niego „ośmieszył się” swoim materiałem.

Marcin Musiał nie pozostawił tego bez swojej odpowiedzi i 13 czerwca odniósł się on do słów Tomasza Dryły w prawie pięćdziesięciominutowym materiale na swoim kanele YouTube. W nim poruszonych zostało wiele tematów dotyczących wszystkich działań podejmowanych przez dziennikarza Canal+ komentującego od wielu lat zawody żużlowe.

Dzień po publikacji materiału 14 czerwca najbardziej znany komentator żużlowy w Polsce przekazał na swoim profilu na Facebooku, że ma obecnie bardzo trudny okres, ale za „tydzień/10 dni” obejrzy on owy materiał i się do niego ustosunkuje. Wielu internautom po pewnym czasie wydawało się, że nie doczekają się odpowiedzi ze strony Tomasza Dryły. Dziennikarz Canal+ 26 czerwca ustosunkował się do filmu Marcina Musiała i opublikował długą odpowiedź.

Zatytułował on ją „Czy Marcin musiał kłamać?” i na początku odniósł się do swoich słów, kiedy mówił, że dziennikarz Eleven Sports miał „ośmieszyć się” swoim materiałem na temat rosyjskich żużlowców. Później ustosunkował się on do tematów, które Musiał poruszył w obu swoich filmach zarówno w tym pierwszym o rosyjskich zawodnikach jak i drugim będącym odpowiedzią dla Tomasza Dryły. Na sam koniec dziennikarz Canal+ przyznał, że zakończył on publiczną dyskusję z Marcinem Musiałem i nie będzie on odnosił się do potencjalnie kolejnych odpowiedzi ze strony swojego kolegi po fachu.

Całą odpowiedź Dryła udostępnił za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, a jest ona dostępna na Dysku Google. Warto zapoznać się z nią, by poznać perspektywę również drugiej strony w tej medialnej potyczce. (link TUTAJ)

Tomasz Dryła
Fot. Sandra Rejzner
Marcin Musiał
Screen: Youtube/Marcin Musiał – Speedway

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *