Przejdź do treści
Aktualności

Marcin Musiał odpowiada Dryle. Komentator Canal+ wypunktowany

Marcin Musiał
Screen: Youtube/Marcin Musiał - Speedway

Autor: Jakub Bielak

Marcin Musiał odpowiada Dryle. Komentator Canal+ wypunktowany

Nie codziennie w polskim żużlu interesuje nas tylko walka na torze. W środku tygodnia walka przeniosła się do przestrzeni internetowej i nie biorą w niej udziału bynajmniej żużlowcy. Pojedynek na argumenty toczą Tomasz Dryła oraz Marcin Musiał. Ten drugi odniósł się do słów swojego kolegi po fachu na swoim kanale YouTube.

Tomasz Dryła podczas środowego Kolegium Żużlowego na kanale YouTube Canal+ odniósł się do jednego z filmów autorstwa Musiała, w którym ten mówił o zawieszeniu Rosjan. Komentator Canal+ powiedział, że nie miał on żadnego wpływu na takie decyzje i jego zdaniem komentator Eleven Sports „ośmieszył się” swoim nagraniem.

Marcin Musiał znany jest już z tego, że nie lubi pozostawiać niedokończonych spraw i tym bardziej nie lubi chować głowy w piasek, gdy zostaje wywołany do tablicy. Prowadzi swój kanał YouTube, na którym nie boi się wypowiadać odważnych opinii, nawet jeśli komuś miałyby się one nie spodobać. Tym razem odniósł się do słów Tomasza Dryły.

Dziennikarz Eleven Sports przez niemal pięćdziesiąt minut odnosił się do wszystkich spraw/słów/działań podjętych przez najbardziej znanego komentatora żużlowego. Poruszył między innymi temat rzekomego braku wpływu na zawieszenie Rosjan, argumentując, że głos tak znanej i cenionej w środowisku postaci zawsze będzie miał wpływ na dziejące się wokół wydarzenia, zwłaszcza gdy dotyczyły one rosyjskich sportowców tuż po wybuchu wojny.

Musiał wytknął również Dryle niekonsekwencję, między innymi, gdy ten zarzekał się, że nie będzie komentował biegów Rosjan, ani nawet z nimi rozmawiał. Komentator jednak swoją pracę wykonuje i zachwyca się wyczynami na torze Sajfutdinowa i Łaguty. Nigdzie jednak publicznie nie wycofał się ze swoich wcześniejszych słów.

Warto obejrzeć cały film, by zwrócić uwagę na wszystkie kwestie, które poruszył dziennikarz Eleven Sports. Jedno jest pewne. Wśród kibiców wygrywa on ten „pojedynek” zdecydowanie. Znaczna większość żużlowych fanów także dostrzega niespójności w zachowaniu komentatora Canal+.

Darcy Ward
Komentator Canal+
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

1 odpowiedź do “Marcin Musiał odpowiada Dryle. Komentator Canal+ wypunktowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *