Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Dryła o nowym formacie IMP 2022. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tomasz Dryła o nowym formacie IMP 2022.

Tomasz Dryła

Tomasz Dryła o nowym formacie IMP 2022.

Tomasz Dryła to najbardziej charakterystyczny dziennikarz żużlowy w Polsce. Wszystkim jest z ostrego języka i ciętej celnej riposty. Podczas Magazynu BestSpeedwayTV jasno określił, że nie będzie się wypowiadał na tematy związane z konfliktem Rosyjsko- Ukraińskim. Całość jego wypowiedzi była skupiona na omówieniu sposobu przeprowadzania Indywidualnych Mistrzostw Polski w roku 2022.

“Muszę uważać na słowa. Nie chcę się już na ten temat wypowiadać” – krótko podsumował pierwszą część programu, w której pozostali uczestnicy wyrazili swoje zdanie.

34066847 1319537658149240 1643797809402478592 n

Dziennikarz Canal+ zdecydowanie wyraził poparcie dla dawnego systemu jednodniowego finału, który wyłaniał nowego mistrza Polski. Lecz dawał duże szanse powodzenia dla nowego formatu, jakim jest trzy dniowy cykl rozgrywek o tytuł IMP, uważa też, że nie należy oceniać za szybko czegoś, czego jeszcze nie widzieliśmy i nie możemy jasno stwierdzić, czy coś jest nie tak, bo może się okazać, że taki sposób okaże się strzałem w dziesiątkę i dany cykl spotka się z dużym uznaniem ze strony kibiców. Stwierdził jasno też, że nie da się opracować takiego rozwiązania by każdemu ono odpowiadało.

Całość magazynu do obejrzenia na naszym kanale na YouTube: BestSpeedwayTV

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×