Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Bajerski oficjalnie odchodzi z Apatora Toruń | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tomasz Bajerski

Tomasz Bajerski oficjalnie odchodzi z Apatora Toruń

Tomasz Bajerski oficjalnie odchodzi z Apatora Toruń

4F24CD6A AE86 4503 A36D 3C4039521478

Kończy się trwająca od jesieni saga dotycząca Tomasza Bajerskiego. Apator Toruń w mediach społecznościowych oficjalnie pożegnał się z dotychczasowym trenerem. Powodem zakończenia współpracy jest odrzucenie przez szkoleniowca oferty toruńskiego klubu.

„Drodzy Kibice,

pragniemy Was poinformować, że w nadchodzącym sezonie współpraca Klubu Sportowego Toruń SA z Tomaszem Bajerskim nie dojdzie do skutku. Warunki współpracy zaoferowane Tomkowi przez Klub nie zostały przez niego ostatecznie zaakceptowane i pomimo wspólnych wysiłków nie doszliśmy do porozumienia w zakresie wypracowania innego satysfakcjonującego rozwiązania. Tomek na zawsze pozostanie częścią toruńskiej żużlowej rodziny i życzymy mu wszystkiego dobrego” – czytamy w mediach społecznościowych KS Toruń.

Tomasz Bajerski trenował zespół Apatora przez ostatnie 2 lata. W tym czasie udało mu się awansować z klubem do PGE Ekstraligi, a następnie utrzymać w niej drużynę. Nazwisko nowego szkoleniowca nie zostało jeszcze ogłoszone.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×