Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Tobiasz Musielak w mocnych słowach: „czy chcecie wybić wszystkich tym torem?”

żużel
fot. Jakub Malec

Autor: Redakcja

Tobiasz Musielak w mocnych słowach: „czy chcecie wybić wszystkich tym torem?”

Po kontuzji Victora Palovaary podczas jednego ze sparingów, teraz tor w karetce opuścili Tobiasz Musielak oraz Sebastian Szostak. Arged Malesa Ostrów walczyła w inauguracyjnym meczu sezonu 2023 w Gdańsku z miejscowym Zdunek Wybrzeżem. Dla gości starcie to rozpoczęło się niesamowicie pechowo. W pierwszej serii startów stracili dwóch zawodników, którzy opuścili tor w karetce.

Pech ostrowian. Musielak i Szostak opuścili tor w karetce!

Tobiasz Musielak nie zostawił sytuacji bez komentarza i na Twitterze obarczył klub z Gdańska za cała sytuację i ciężki tor, sugerując czy chcą nim wszystkich wybić:

Nowy nabytek ostrowskiego zespołu pojawił się na torze w trzecim wyścigu. Od samego startu nie liczył się w stawce i wydawało się, że bieg dla niego jest skończony. Tymczasem na pierwszym łuku trzeciego okrążenia Musielaka postawiło, przez co nie opanował motocykla i upadł na tor. Pech chciał, że zawodnik mocno uderzył barkiem o nawierzchnię gdańskiego owalu. Wychowanek leszczyńskiej Unii od razu sygnalizował problemy z tą częścią ciała i ostatecznie opuścił tor w karetce.

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×