Żużel - Best Speedway Tv

Pech ostrowian. Musielak i Szostak opuścili tor w karetce! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pech ostrowian. Musielak i Szostak opuścili tor w karetce!

Szostak

Pech ostrowian. Musielak i Szostak opuścili tor w karetce!

Mocnego pecha mają ostrowianie na samym początku sezonu. Po kontuzji Victora Palovaary podczas jednego ze sparingów, teraz tor w karetce opuścili Tobiasz Musielak oraz Sebastian Szostak.

Fogo Unia Leszno – Cellfast Wilki Krosno. Absolutny debiut na Smoczyku! (zapowiedź)

Arged Malesa Ostrów walczy w inauguracyjnym meczu sezonu 2023 w Gdańsku z miejscowym Zdunek Wybrzeżem. Dla gości starcie to rozpoczęło się niesamowicie pechowo. W pierwszej serii startów stracili dwóch zawodników, którzy opuścili tor w karetce.

Mowa o Tobiaszu Musielaku i Sebastianie Szostaku. Nowy nabytek ostrowskiego zespołu pojawił się na torze w trzecim wyścigu. Od samego startu nie liczył się w stawce i wydawało się, że bieg dla niego jest skończony. Tymczasem na pierwszym łuku trzeciego okrążenia Musielaka postawiło, przez co nie opanował motocykla i upadł na tor. Pech chciał, że zawodnik mocno uderzył barkiem o nawierzchnię gdańskiego owalu. Wychowanek leszczyńskiej Unii od razu sygnalizował problemy z tą częścią ciała i ostatecznie opuścił tor w karetce.

W następnej odsłonie dnia bardzo dobrze wystartował Sebastian Szostak. Junior ostrowian walczył na drugim łuku o pierwsze miejsce z Madsem Hansenem. Duńczyk poszerzył tor jazdy i trącił tylnym kołem swojego rywala. Młodzieżowiec wykręcił “bączka” i upadł na plecy. Zawodnik długo siedział na torze, lecz również trafił na nosze.

U Tobiasza Musielaka podejrzewany jest uraz obojczyka. O stanie zdrowia zawodników będziemy informować.

Reklamy

Fot. Emilia Hamerska-Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×