Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Tobiasz Musielak surowo o swojej dyspozycji w ostatnim wyścigu „Czuje się bardzo winny”

Arged Malesa Ostrów
Fot. Czarny Productions

Autor: Piotr Dzierliński

Tobiasz Musielak surowo o swojej dyspozycji w ostatnim wyścigu „Czuje się bardzo winny”

W niedzielne popołudnie mecz wyjazdowy w Poznaniu miała drużyna Arged Malesy Ostrów. Liderem zespołu, był Tobiasz Musielak, który zdobył 10 „oczek” na swoje konto. Rezultat końcowy to 46:44 dla InvestHousePlus PSŻ Poznań.

Żużel. Lider Stali Gorzów zostaje na kolejny sezon!

Od samego początku lider formacji seniorskiej drużyny gości, był bardzo szybki na trasie. Przed wyścigami nominowanymi miał 10 punktów na swoim koncie. W wyścigu decydującym, która drużyna przygarnie duże punkty meczowe, Musielak przejechał ostatni do mety. Czym poczuwa się do przegrania meczu

W moim przypadku całe zawody w miarę to wyglądało, a później w 15 biegu popełniłem błąd. Na starcie poszedłem za bardzo do góry niż do przodu, więc absolutnie czuję się tutaj bardzo winny. Ja tu jestem po to, aby robić więcej niż 10 punktów w 1 Lidze Żużlowej, oczekuję się więcej tych punktów, wiadomo, nie chce nakładać na siebie presji, ale wiem na, co mnie stać. Tor był dla wszystkich równy, nie był mocno wymagający. – powiedział zawodnik

Tobiasz Musielak podczas spotkania Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno, był obecny w studiu canal+. Po meczu Leszczyńscy kibice skandowali jego imię i nazwisko.

Bardzo miłe, kibice o mnie pamiętają. Mieszkam cały czas w Lesznie, dla mnie to bardzo miłe. To się bardzo szanuje i bardzo dziękuje kibicom, że nadal mnie wspierają. Żużel jest spontanicznym sportem. Chciałbym wrócić do swojego domu, ale ja też nie mogę przegrywać meczu w 15 biegu. Muszę inaczej się nastawić mentalnie i powinno być lepiej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *