Żużel - Best Speedway Tv

Tobiasz Musielak potwierdził, że opuszcza Wilki Krosno! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tobiasz Musielak

Tobiasz Musielak potwierdził, że opuszcza Wilki Krosno!

Tobiasz Musielak potwierdził, że opuszcza Wilki Krosno!

Tobiasz Musielak to jeden z ojców sukcesu Wilków Krosno, jakim był awans do PGE Ekstraligi. Od wielu tygodni spekulowało się na temat jego przyszłości. Dziś, wychowanek Unii Leszno potwierdził, że odchodzi z Wilków Krosno.

Tobiasz Musielak jeszcze przed zakończeniem sezonu 2022 był łączony z wieloma Polskimi klubami. Mówiło się między innymi o Arged Malesie Ostrów Wielkopolski czy ZOOleszcz GKM-ie Grudziądz. Do tej pory, były to jednak tylko plotki. Dziś jednak Musielak, podczas wywiadu z portalem polskizuzel.pl potwierdził, że po dwóch latach odchodzi z Wilków Krosno. Zapytany o to, czy rozdział pod tytułem Wilki Krosno jest już oficjalnie zamknięty odpowiedział:

– Oficjalnie tak. Nigdy nie żałuję swoich decyzji. Z Wilkami nie rozstajemy się w złych relacjach. Myślę, że nawet w bardzo dobrych. Dziękuję im za te piękne dwa lata. Nasze rozmowy trwały dość długo, ale na końcu doszliśmy do wniosku, żeby się rozstać. Powiem tylko, że w Krośnie pracuje grupa mega inteligentnych ludzi, którzy przy okazji są też bardzo wyrozumiali – powiedział w wywiadzie z polskizuzel.pl Musielak.

Sławomir Peszko gratuluje Wilkom Krosno i Motorowi Lublin

Tobiasz Musielak to zwycięzca Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów (2012), Wicemistrz Europy Juniorów (2012), medalista Drużynowych Mistrzostw Polski (srebrny z 2012 oraz 2014), brązowy medalista Mistrzostw Polski Par Klubowych na żużlu (2009) i młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych na żużlu (2011).

Fot. Patrycja Sobiech

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×