Żużel - Best Speedway Tv

Sławomir Peszko gratuluje Wilkom Krosno i Motorowi Lublin | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Sławomir Peszko

Sławomir Peszko gratuluje Wilkom Krosno i Motorowi Lublin

Sławomir Peszko gratuluje Wilkom Krosno i Motorowi Lublin

Sławomir Peszko to chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na polskim podwórku. Anegdoty z nim związane robią od lata furorę a jego występy w Reprezentacji Polski wspominane są mimo upływu lat. Okazało się, że „Peszkin” żyje nie tylko piłką nożną.

Dziś na profilu twitterowym Kanału Sportowego, pojawiło się nagranie w którym główną rolę odegrał właśnie Sławomir Peszko. Obecny zawodnik Wieczystej Kraków pogratulował w nim Wilkom Krosno historycznego awansu do PGE Ekstraligi, oraz Motorowi Lublin pierwszego złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu.

Cellfast Wilki z dodatkową dotacją od miasta. 4 miliony złotych trafią do klubowej kasy!

– To dla mnie bardzo ważna rzecz. Chciałbym serdecznie i głęboko pogratulować Wilkom Krosno za pierwszy, historyczny awans do Ekstraligi. Bardzo się cieszę i na pewno was odwiedzę. Gratuluję również Motorowi Lublin, który odrobił starte z Gorzowa i zdobył tytuł Mistrza Polski. I co się okazało? Że Bartek Zmarzlik nie mógł wszystkiego wygrać. Jest Indywidualnym Mistrzem Polski, Indywidualnym Mistrzem Świata, ale drużynowo jest wicemistrzem – powiedział popularny „Peszkin”.

Sławek Peszko zaskoczył również stwierdzeniem, że żużel to dla niego sport numer jeden.

Fot. Własne

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×