Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

„Jestem oddany dla Krosna, dla Wilków.” Tobiasz Musielak o spekulacjach transferowych na jego temat, i o tym czy zaprzątają mu głowę

Tobiasz Musielak

Autor: Redakcja

„Jestem oddany dla Krosna, dla Wilków.” Tobiasz Musielak o spekulacjach transferowych na jego temat, i o tym czy zaprzątają mu głowę

W ćwierćfinale pomiędzy Wilkami Krosno a AC Landshut kapitalny występ zanotował lider Wilków – Tobiasz Musielak. Zawodnik do wyniku aż 58. punktów dołożył 13 „oczek” z jednym bonusem (13+1).

Kapitalny występ Tobiasz Musielak podsumował w wywiadzie dla naszej redakcji. -„Cieszę się, że zdrowo skończyliśmy te zawody. Dzisiaj mama była, ze mną, także byłem podwójnie zmotywowany i fajnie to wyszło, że wygraliśmy wysoko i bezpiecznie.” Zapytany o to, czy ekipa z Niemiec bez Kaia Huckenbecka była trudnym przeciwnikiem, dodał: -„Znaczy, ja powiem tak. Zawsze nie ma generalnie tak, że ktoś nie jedzie i jest dużo łatwiej. Wydaje mi się, że każdy walczy na torze tak, jak potrafi. Zawsze trzeba te 100% z siebie dać, nieważne kto jest po drugiej stronie. Wydaje mi się, że szacunek do rywala zawsze powinien być i myślę, że tak też podeszliśmy do tego spotkania, bez odpuszczania, a nie treningu czy sparingu, tylko jak do ćwierćfinału.”

Już w piątek drużynę Wilków czeka spotkanie z Orłem Łódź. Musielak zapytany o to, jakie jest nastawienie na, to półfinałowe spotkanie skomentował: -„Szczerze mówiąc, chwilę odpoczniemy. Ja mam jutro Anglię, w czwartek mam Anglię i w piątek Łódź, także nie będzie czasu na odpoczynek, i cieszę się, że będę w tym jeździeckim gazie, nie będę miał dużo przerwy i czasu na namysły.”

Na sam koniec „Tofik” odpowiedział na to, czy spekulacje transferowe na jego temat zaprzątają mu głowę. -„Absolutnie nie. Absolutnie jestem skupiony na żużlu, i jestem oddany dla Krosna, dla Wilków. Robię to co potrafię najlepiej, znaczy tak, jak potrafię najlepiej, robię to co kocham najbardziej, więc na razie sobie ze spokojem jeżdżę.

fot. Patrycja Sobiech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *