Przejdź do treści
Aktualności

To może być hitowy odcinek. Znany kolejny gość „Mówi się żużel”

mówi się żużel
Fot. WTS Sparta Wrocław/Facebook

Autor: Jakub Bielak

To może być hitowy odcinek. Znany kolejny gość „Mówi się żużel”

Klasycznie we wtorkowe popołudnie poznaliśmy następnego gościa podcastu Jacka Dreczki „Mówi się żużel”. Tym razem ponownie przed mikrofonem usiądzie były już zawodnik i legenda tego sportu. Będzie nim Sławomir Drabik.

Wychowanek Włókniarza Częstochowa jest jedną z najbarwniejszych postaci w historii polskiego żużla. Niektóre jego wywiady są wspominane i cytowane przez kibiców do teraz. Wszystko to za sprawą ciętego języka i bezpośredniości, którą od zawsze cechował się starszy z rodu Drabików. Zobaczymy, czy tym razem w formie nieco spokojniejszej i dłuższej rozmowy były żużlowiec również zapadnie w pamięć kibicom.

Sławomir Drabik ma obecnie 57 lat, a karierę żużlową zakończył w 2011 roku, a więc już przed dwunastu laty. W sporcie jest jednak cały czas obecny. Wcześniej prowadził swojego syna Maksyma, jednak po kilku latach panowie pokłócili się i poszli własnymi drogami. „Slammer” obecnie pracuje w Betard Sparcie Wrocław i współpracuje z młodymi zawodnikami.

Odcinek podcastu „Mówi się żużel” z udziałem Drabika będzie dostępny do odsłuchu już w środę, 6 grudnia o godzinie 19:00. Podcastu można słuchać na platformach streamingowych – Spotify oraz Tidal – oraz na kanale YouTube o tej samej nazwie. Już w zapowiedzi podcastu możemy usłyszeć, że rozmowa będzie ciekawa, a prowadzący nie unikał trudnych tematów, również dotyczących sytuacji rodzinnej.

Drabik row
Fot. Arkadiusz Siwek
Slawek
Fot. WTS Sparta Wrocław/Facebook

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *