Żużel - Best Speedway Tv

Timo Lahti ponownie w łódzkim Orle w sezonie 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Lahti

Timo Lahti ponownie w łódzkim Orle w sezonie 2023

Timo Lahti ponownie w łódzkim Orle w sezonie 2023

Pochodzący z Finlandii żużlowiec już w tym roku był zakontraktowany przez drużynę H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, jednakże w podstawowym składzie brakowało dla niego miejsca. Czy w sezonie 2023 będzie inaczej?

Timo Lahti to trzydziestoletni żużlowiec pochodzący z Finlandii. Z drużyną z Łodzi był związany już w sezonach 2011 i 2016. Także w tym roku miał on podpisany kontrakt z Orłami. Niestety od początku rozgrywek w Łodzi brakowało dla niego miejsca w podstawowym składzie. W związku z powyższym, działacze łódzkiego klubu zgodzili się na wypożyczenie Fina do drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Lahti w gdańskiej drużynie spisywał się na prawdę dobrze. Przez co, w pewnym momencie, zarówno wśród fanów łódzkiego Orła, jak i działaczy klubu pojawiły się wątpliwości co do trafności jego wypożyczenia. W klasyfikacji generalnej eWinner 1. Ligi Fin uplasował się na 12 pozycji, czyli o dwa oczka wyżej niż Brady Kurtz, na którego łódzcy trenerzy stawiali przez cały sezon.

Czy w sezonie 2023 Timo Lahti będzie miał wreszcie okazję zaprezentować się w niebiesko-białym kevlarze? Bez wątpienia trzydziestoletni żużlowiec podpisując kolejny kontrakt z klubem H. Skrzydlewska Orzeł Łódź właśnie na to liczy. Jednakże jak będzie faktycznie dowiemy się wiosną.

ODWIEDŹ MAGZYN BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

fot. Orzeł Łódź

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×