Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Są terminy zaległych spotkań Metalkas 2. Ekstraligi

Metalkas 2. Ekstraligi
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Są terminy zaległych spotkań Metalkas 2. Ekstraligi

\Na przełomie maja i czerwca pogoda nie była łaskawa dla zawodników i kibiców. Niektóre spotkania zostały odwołane ze względu na niekorzystne prognozy pogody. Dzisiaj poznaliśmy nowe terminy dwóch przełożonych meczów Metalkas 2. Ekstraligi. Starcia Innpro ROW-u Rybnik z Energa Wybrzeżem Gdańsk i Arged Malesy Ostrów Wielkopolski z #OrzechowaOsada PSŻ-em Poznań.

Pierwotnie oba mecze siódmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi miały odbyć się pierwszego czerwca. Zostały one jeszcze przed tą datą przełożone, a powodem takiego postępowania były niekorzystne prognozy pogody. Speedway Ekstraliga musiała więc wyznaczyć nowy termin dla pojedynków ROW-u z Wybrzeżem i Arged Malesy z PSŻ-em. Dzisiaj zostały one ogłoszone w komunikacie.

Oba spotkania zaplanowane zostały na sobotę 22 czerwca. Ich początek planowany jest na 16:30. Kibice będą mogli je oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo. Spotkanie w Rybniku będzie dostępne w serwisie Canal+ Online. Z kolei mecz w Ostrowie Wielkopolskim fani obejrzą na antenie Canal+ Sport 5. To nie będą jedyne żużlowe emocje tego dnia.

Wyjątkowo w sobotę odbędzie się jedno ze spotkań PGE Ekstraligi, w którym Fogo Unia Leszno podejmie u siebie KS Apator Toruń. Pierwotnie starcie obu ekip miało odbyć się w piątek o godzinie 18:00. Z racji na odbywający się w tym czasie mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Austrii podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej został on przełożony na sobotę. Jego początek zaplanowany jest na godzinę 20:00, a transmisję kibice obejrzą w Eleven Sports 1.

żużel
Fot. Arkadiusz Siwek
Gleb Czugunow
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *