bs tv1 2
Terminarz szwedzkiej ligi BAUHAUS
Autor: Mazurkiewicz Marcin Data: 17-05-2021

18 kolejek fazy zasadniczej, ćwierćfinały z udziałem drużyn z miejsc 3-6 po rundzie zasadniczej, a następnie półfinały i finały. Tytułu mistrzowskiego z roku 2020 bronić będzie Masarna Avesta. W jej barwach mają pojechać m.in. bracia Pawliccy

Terminarz Bauhaus-Ligan 2021:
1. kolejka
1 czerwca – Indianerna vs Lejonen
1 czerwca – Masarna vs Smederna
1 czerwca – Dackarna vs Vastervik
3 czerwca – Vetlanda vs Rospiggarna

2. kolejka
8 czerwca – Smederna vs Lejonen
8 czerwca – Dackarna vs Masarna
8 czerwca – Piraterna vs Vetlanda
10 czerwca- Rospiggarna vs Indianerna

3. kolejka
15 czerwca – Vastervik vs Masarna
15 czerwca – Smederna vs Rospiggarna
15 czerwca – Indianerna vs Piraterna
17 czerwca – Lejonen vs Dackarna

4. kolejka
22 czerwca – Rospiggarna vs Dackarna
22 czerwca – Lejonen vs Vastervik
22 czerwca – Vetlanda vs Indianerna
22 czerwca – Piraterna vs Smederna

5. kolejka
29 czerwca – Masarna vs Lejonen
29 czerwca – Vastervik vs Rospiggarna
1 lipca – Dackarna vs Piraterna
1 lipca – Smederna vs Vetlanda

6. kolejka
6 lipca – Rospiggarna vs Masarna
6 lipca – Indianerna vs Smederna
6 lipca – Piraterna vs Vastervik
6 lipca – Vetlanda vs Dackarna

7. kolejka
8 lipca – Masarna vs Piraterna
8 lipca – Lejonen vs Rospiggarna
8 lipca – Vastervik vs Vetlanda
8 lipca – Dackarna vs Indianerna

8. kolejka
20 lipca – Lejonen vs Piraterna
20 lipca – Vastervik vs Indianerna
20 lipca – Dackarna vs Smederna
20 lipca – Masarna vs Vetlanda

9. kolejka
22 lipca – Piraterna vs Rospiggarna
22 lipca – Vetlanda vs Lejonen
22 lipca – Indianerna vs Masarna
22 lipca – Smederna vs Vastervik

10. kolejka
27 lipca – Lejonen vs Indianerna
27 lipca – Smederna vs Masarna
27 lipca – Rospiggarna vs Vetlanda
27 lipca – Vastervik vs Dackarna

11. kolejka
29 lipca – Piraterna vs Lejonen
29 lipca – Indianerna vs Vastervik
29 lipca – Vetlanda vs Masarna
1 sierpnia – Smederna vs Dackarna

12. kolejka
3 sierpnia – Masarna vs Dackarna
3 sierpnia – Lejonen vs Smederna
3 sierpnia – Vetlanda vs Piraterna
5 sierpnia – Indianerna vs Rospiggarna

13. kolejka
10 sierpnia – Piraterna vs Indianerna
5 sierpnia – Dackarna vs Lejonen
10 sierpnia – Masarna vs Vastervik
12 sierpnia – Rospiggarna vs Smederna

14. kolejka
17 sierpnia – Vastervik vs Lejonen
17 sierpnia – Indianerna vs Vetlanda
17 sierpnia – Smederna vs Piraterna
19 sierpnia – Dackarna vs Rospiggarna

15. kolejka
24 sierpnia – Rospiggarna vs Vastervik
24 sierpnia – Vetlanda vs Smederna
24 sierpnia – Piraterna vs Dackarna
24 sierpnia – Lejonen vs Masarna

16. kolejka
31 sierpnia – Vastervik vs Piraterna
31 sierpnia – Smederna vs Indianerna
31 sierpnia – Masarna vs Rospiggarna
31 sierpnia – Dackarna vs Vetlanda

17. kolejka
2 września – Indianerna vs Dackarna
2 września – Rospiggarna vs Lejonen
2 września – Vetlanda vs Vastervik
2 września – Piraterna vs Masarna

18. kolejka
7 września – Masarna vs Indianerna
7 września – Vastervik vs Smederna
7 września – Rospiggarn vs Piraterna
7 września – Lejonen vs Vetlanda

inf. własna

fot. portal-motorsport-foto.de

bs tv2 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *