Terminarz – Maj 2022

Datawydarzenieliga/cyklwynik
1 (niedziela)Włókniarz Częstochowa-Sparta WrocławPGE Ekstraliga
Apator Toruń-Motor LublinPGE Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra-Wybrzeże Gdańsk*eWinner 1. Liga
Wilki Krosno-Orzeł Łódź*eWinner 1. Liga
Polonia Bydgoszcz-ROW Rybnik*eWinner 1. Liga
Start Gniezno-Landshut Devils*eWinner 1. Liga
2 (poniedziałek)
3 (wtorek)Lejonen Gislaved-Rospiggarna HallstavikBauhaus-Ligan
Vetlanda Speedway-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan
Piraterna Motala-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan
Indianerna Kumla-Masarna AvestaBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 2. RundaU24 Ekstraliga
4 (środa)1/4 IMP (Poznań)IMP
1/4 IMP (Gdańsk)IMP
1/4 IMP (Tarnów)IMP
1/4 IMP (Łódź)IMP
Region Varde Elitesport-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaen
Slangerup SK-Grindsted LigaSpeedwayLigaen
Esbjerg Vikings-Holsted TigersSpeedwayLigaen
SES-Team FjelstedSpeedwayLigaen
5 (czwartek)Brązowy KaskBrązowy Kask
Smederna Eskilstuna-Rospiggarna HallstavikBauhaus-Ligan
6 (piątek)Motor Lublin-Unia LesznoPGE Ekstraliga
Sparta Wrocław-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga
7 (sobota)ROW Rybnik-Start Gniezno*eWinner 1. Liga
Landshut Devils-Wybrzeże Gdańsk*eWinner 1. Liga
Wilki Krosno-Polonia Bydgoszcz*eWinner 1. Liga
Orzeł Łódź-Falubaz Zielona Góra*eWinner 1. Liga
Kolejarz Rawicz-PSŻ Poznań*2. Liga
Kolejarz Opole-Lokomotiv Daugavpils*2. Liga
Start Rzeszów-Unia Tarnów*2. Liga
SGP 2 el. (Daugavpils)SGP 2 el.
SGP 2 el. (Gislaved)SGP 2 el.
SGP 2 el. (Krsko)SGP 2 el.
SEC el. (Debreczyn)SEC el.
8 (niedziela)GKM Grudziądz-Apator ToruńPGE Ekstraliga
Stal Gorzów-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga
9 (poniedziałek)
10 (wtorek)Dackarna Malilla-Indianerna KumlaBauhaus-Ligan
Vastervik Speedway-Piraterna MotalaBauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik-Vetlanda SpeedwayBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 3. RundaU24 Ekstraliga
11 (środa)Holsted Tigers-SESSpeedwayLigaen
Team Fjelsted-Slangerup SKSpeedwayLigaen
Grindsted Liga-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen
Nordyjsk Elite Speedway-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaen
12 (czwartek)Piraterna Motala-Masarna AvestaBauhaus-Ligan
13 (piątek)
14 (sobota)Grand Prix (Warszawa)SGP
15 (niedziela)Mecz Żużlowej Reprezentacji Polskisparingi
16 (poniedziałek)
17 (wtorek)Vetlanda Speedway-Smederna EskilstunaBauhaus-Ligan
Piraterna Motala-Rospiggarna HallstavikBauhaus-Ligan
Indianerna Kumla-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan
Masarna Avesta-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 4. RundaU24 Ekstraliga
18 (środa)Slangerup SK-Holsted TigersSpeedwayLigaen
Region Varde Elitesport-Team FjelstedSpeedwayLigaen
Esbjerg Vikings-Grindsted LigaSpeedwayLigaen
SES-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaen
19 (czwartek)Dackarna Malilla-Lejonen GislavedBauhaus-Ligan
20 (piątek)Włókniarz Częstochowa-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga
TŻ Ostrovia-Motor LublinPGE Ekstraliga
21 (sobota)Falubaz Zielona Góra-Polonia Bydgoszcz*eWinner 1. Liga
Landshut Devils-Orzeł Łódź*eWinner 1. Liga
Wybrzeże Gdańsk-ROW Rybnik*eWinner 1. Liga
Start Gniezno-Wilki Krosno*eWinner 1. Liga
Polonia Piła-Stal Rzeszów*2. Liga
Lokomotiv Daugavpils-Kolejarz Rawicz*2. Liga
Unia Tarnów-Kolejarz Opole*2. Liga
SEC el. (Nagyhalasz)SEC el.
1/2 DME U23 (Pardubice)DME U23
22 (niedziela)Sparta Wrocław-Stal GorzówPGE Ekstraliga
Unia Leszno-Apator ToruńPGE Ekstraliga
23 (poniedziałek)
24 (wtorek)Smederna Eskilstuna-Piraterna MotalaBauhaus-Ligan
Vastervik Speedway-Masarna AvestaBauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik-Indianerna KumlaBauhaus-Ligan
Lejonen Gislaved-Vetlanda SpeedwayBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 5. RundaU24 Ekstraliga
25 (środa)1/2 IMPIMP
1/2 IMPIMP
Nordyjsk Elite Speedway-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen
Grindsted Liga-Slangerup SKSpeedwayLigaen
Holsted Tigers-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaen
Team Fjelsted-SESSpeedwayLigaen
26 (czwartek)Vetlanda Speedway-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan
27 (piątek)SGP 2 (Praga)SGP 2
28 (sobota)Grand Prix (Praga)SGP
ROW Rybnik-Falubaz Zielona Góra*eWinner 1. Liga
Polonia Bydgoszcz-Start Gniezno*eWinner 1. Liga
Orzeł Łódź-Wybrzeże Gdańsk*eWinner 1. Liga
Kolejarz Rawicz-Unia Tarnów*2. Liga
Kolejarz Opole-Polonia Piła*2. Liga
PSŻ Poznań-Lokomotiv Daugavpils*2. Liga
29 (niedziela)
30 (poniedziałek)
31 (wtorek)Lejonen Gislaved-Piraterna MotalaBauhaus-Ligan
Indianerna Kumla-Smederna EskilstunaBauhaus-Ligan
Masarna Avesta-Rospiggarna HallstavikBauhaus-Ligan
Dackarna Malilla-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan
* - termin podany w przybliżeniu

fot. Wojta-foto.cz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *