Terminarz – Kwiecień 2022

Datawydarzenieliga/cyklwynik
1 (piątek)Polonia Bydgoszcz-TŻ Ostroviasparingi
Unia Leszno-Falubaz Zielona Górasparingi
2 (sobota)IMMEIMME
3 (niedziela)Finał MPPKMPPK
Falubaz Zielona Góra-Vargarna Norrkopingsparingi
4 (poniedziałek)
5 (wtorek)TŻ Ostrovia-Falubaz Zielona Górasparingi
6 (środa)Falubaz Zielona Góra-TŻ Ostroviasparingi
7 (czwartek)
8 (piątek)Włókniarz Częstochowa-Unia LesznoPGE Ekstraliga
Stal Gorzów-Motor LublinPGE Ekstraliga
9 (sobota)Falubaz Zielona Góra-Start Gniezno*eWinner 1. Liga
Landshut Devils-Polonia Bydgoszcz*eWinner 1. Liga
Wybrzeże Gdańsk-Wilki Krosno*eWinner 1. Liga
Orzeł Łódź-ROW Rybnik*eWinner 1. Liga
Unia Tarnów-PSŻ Poznań*2. Liga
Polonia Piła-Kolejarz Rawicz*2. Liga
Stal Rzeszów-Kolejarz Opole*2. Liga
10 (niedziela)TŻ Ostrovia-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga
Sparta Wrocław-Apator ToruńPGE Ekstraliga
11 (poniedziałek)
12 (wtorek)
13 (środa)
14 (czwartek)
15 (piątek)Srebrny KaskSrebrny Kask
16 (sobota)GKM Grudziądz-Sparta WrocławPGE Ekstraliga
Apator Toruń-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga
ROW Rybnik-Landshut Devils*eWinner 1. Liga
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk*eWinner 1. Liga
Start Gniezno-Orzeł Łódź*eWinner 1. Liga
Kolejarz Rawicz-Stal Rzeszów*2. Liga
Lokomotiv Daugavpils-Unia Tarnów*2. Liga
PSŻ Poznań-Polonia Piła*2. Liga
17 (niedziela)Motor Lublin-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga
Unia Leszno-Stal GorzówPGE Ekstraliga
18 (poniedziałek)Złoty KaskZłoty Kask
19 (wtorek)
20 (środa)SES-Holsted TigersSpeedwayLigaen
Slangerup SK-Team FjelstedSpeedwayLigaen
Region Varde Elitesport-Grindsted LigaSpeedwayLigaen
Esbjerg Vikings-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaen
21 (czwartek)Memoriał Petera Cravena (Manchester) memoriały
22 (piątek)Motor Lublin-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga
Sparta Wrocław-Unia LesznoPGE Ekstraliga
23 (sobota)ROW Rybnik-Wilki Krosno*eWinner 1. Liga
Landshut Devils-Falubaz Zielona Góra*eWinner 1. Liga
Wybrzeże Gdańsk-Start Gniezno*eWinner 1. Liga
Orzeł Łódź-Polonia Bydgoszcz*eWinner 1. Liga
Kolejarz Opole-Kolejarz Rawicz*2. Liga
Polonia Piła-Lokomotiv Daugavpils*2. Liga
Stal Rzeszów-PSŻ Poznań*2. Liga
24 (niedziela)TŻ Ostrovia-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga
Stal Gorzów-Apator ToruńPGE Ekstraliga
25 (poniedziałek)Wilki Krosno-Falubaz Zielona GóraeWinner 1. Liga
26 (wtorek)U24 Ekstraliga - 1. RundaU24 Ekstraliga
27 (środa)Holsted Tigers-Slangerup SKSpeedwayLigaen
Team Fjelsted-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen
Grindsted Liga-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaen
Nordyjsk Elite Speedway-SESSpeedwayLigaen
28 (czwartek)
29 (piątek)GKM Grudziądz-Stal GorzówPGE Ekstraliga
Unia Leszno-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga
30 (sobota)Grand Prix (Gorican)SGP
SEC el. (Stralsund)SEC el.
SEC el. (Równe)SEC el.
Lokomotiv Daugavpils-Stal Rzeszów*2. Liga
Unia Tarnów-Polonia Piła*2. Liga
PSŻ Poznań-Kolejarz Opole*2. Liga
* - termin podany w przybliżeniu

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *