Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Terminarz – Kwiecień 2022

Terminarz 2022

Terminarz – Kwiecień 2022

Datawydarzenieliga/cyklwynik
1 (piątek)Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego (Gniezno)turnieje indywidualne1. Bartosz Smektała
Polonia Bydgoszcz-TŻ Ostroviasparingi37:38
Unia Leszno-Falubaz Zielona Górasparingi45:44
2 (sobota)IMME (Toruń)IMME1. Bartosz Zmarzlik
3 (niedziela)Finał MPPK (Poznań)MPPK1. Motor Lublin
4 (poniedziałek)
5 (wtorek)
6 (środa)
7 (czwartek)
8 (piątek)Włókniarz Częstochowa-Unia LesznoPGE Ekstraliga44-46
Stal Gorzów-Motor LublinPGE Ekstraliga44:46
9 (sobota)Wybrzeże Gdańsk-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga39:51
Orzeł Łódź-ROW RybnikeWinner 1. Ligaprzełożono
Stal Rzeszów-Kolejarz Opole2. Ligaprzłożono
Unia Tarnów-PSŻ Poznań2. Liga46:44
10 (niedziela)TŻ Ostrovia-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga35:55
Sparta Wrocław-Apator ToruńPGE Ekstraliga59:31
Falubaz Zielona Góra-Start GnieznoeWinner 1. Liga45:45
Polonia Piła-Kolejarz Rawicz2. Ligaprzełożono
11 (poniedziałek)Landshut Devils-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga47:43
12 (wtorek)
13 (środa)
14 (czwartek)
15 (piątek)Srebrny Kask (Ostrów Wielkopolski)Srebrny Kaskprzełożono
16 (sobota)GKM Grudziądz-Sparta WrocławPGE Ekstraliga49:41
Apator Toruń-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga55:35
ROW Rybnik-Landshut DevilseWinner 1. Liga53:37
Kolejarz Rawicz-Stal Rzeszów2. Liga53:37
17 (niedziela)Motor Lublin-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga47:43
Unia Leszno-Stal GorzówPGE Ekstraliga45:45
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga52:38
Start Gniezno-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga35:55
Lokomotiv Daugavpils-Unia Tarnów2. Liga59:31
18 (poniedziałek)Złoty Kask (Opole)Złoty Kask1. Bartosz Zmarzlik
PSŻ Poznań-Polonia Piła2. Liga66:24
19 (wtorek)
20 (środa)SES-Holsted TigersSpeedwayLigaen40:44
Slangerup SK-Team FjelstedSpeedwayLigaen43:35
Region Varde Elitesport-Grindsted LigaSpeedwayLigaen52:32
Esbjerg Vikings-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaen53:31
21 (czwartek)
22 (piątek)Motor Lublin-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga47:43
Sparta Wrocław-Unia LesznoPGE Ekstraliga44:46
Orzeł Łódź-ROW RybnikeWinner 1. Liga51:39
23 (sobota)Landshut Devils-Falubaz Zielona GóraeWinner 1. Liga42:48
Orzeł Łódź-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga39:51
Stal Rzeszów-PSŻ Poznań2. Liga42:48
24 (niedziela)TŻ Ostrovia-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga24:30
Stal Gorzów-Apator ToruńPGE Ekstraliga47:43
ROW Rybnik-Wilki KrosnoeWinner 1. Ligaprzełożono
Wybrzeże Gdańsk-Start GnieznoeWinner 1. Liga37:52
Kolejarz Opole-Kolejarz Rawicz2. Liga58:32
Polonia Piła-Lokomotiv Daugavpils2. Liga45:45
25 (poniedziałek)Wilki Krosno-Falubaz Zielona GóraeWinner 1. Ligaprzełożono
26 (wtorek)U24 Ekstraliga - 1. RundaU24 Ekstraligawyniki
27 (środa)Holsted Tigers-Slangerup SKSpeedwayLigaen44:36
Team Fjelsted-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen45:39
Grindsted Liga-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaen45:39
Nordyjsk Elite Speedway-SESSpeedwayLigaen39:45
28 (czwartek)
29 (piątek)GKM Grudziądz-Stal GorzówPGE Ekstraliga39:51
Unia Leszno-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga56:34
30 (sobota)Grand Prix (Gorican)SGP1. Bartosz Zmarzlik
SEC el. (Stralsund)SEC el.
Unia Tarnów-Polonia Piła2. Liga51:39

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×