Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Terminarz – Czerwiec 2022

Terminarz

Terminarz – Czerwiec 2022

DataWydarzenieliga/cyklwynik
1 (środa)SES-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen43:41
Slangerup SK-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaenprzełożono
Holsted Tigers-Grindsted LigaSpeedwayLigaen49:35
Esbjerg Vikings-Team FjelstedSpeedwayLigaen49:35
2 (czwartek)Vastervik Speedway-Lejonen GislavedBauhaus-Ligan47:43
3 (piątek)Apator Toruń-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga48:42
Stal Gorzów-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga55:35
4 (sobota)Grand Prix (Teterow)SGP1. Patryk Dudek
Wybrzeże Gdańsk-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga51:39
Start Gniezno-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga36:54
Polonia Piła-Kolejarz Opole2. Liga37:53
Unia Tarnów-Kolejarz Rawicz2. Liga35:55
5 (niedziela)Motor Lublin-Sparta WrocławPGE Ekstraliga50:40
GKM Grudziądz-Unia LesznoPGE Ekstraliga50:40
Falubaz Zielona Góra-ROW RybnikeWinner 1. Liga56:34
Landshut Devils-Wilki KrosnoeWinner 1. Ligaprzełożono
Polonia Bydgoszcz-Start GnieznoeWinner 1. Liga49:41
Lokomotiv Daugavpils-PSŻ Poznań2. Liga48:42
6 (poniedziałek)SGP el. (Abensberg)SGP el.1. Anders Thomsen
SGP el. (Debreczyn)SGP el.1. Jack Holder
7 (wtorek)Smederna Eskilstuna-Masarna AvestaBauhaus-Ligan54:36
Lejonen Gislaved-Indianerna KumlaBauhaus-Ligan54:36
Rospiggarna Hallstavik-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan48:42
U24 Ekstraliga - 6. RundaU24 Ekstraligawyniki
8 (środa)Region Varde Elitesport-SESSpeedwayLigaen30:54
Nordyjsk Elite Speedway-Slangerup SKSpeedwayLigaen28:56
Grindsted Liga-Holsted TigersSpeedwayLigaen44:38
Team Fjelsted-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaenprzełożono
9 (czwartek)
10 (piątek)TŻ Ostrovia-Stal GorzówPGE Ekstraliga34:55
Unia Leszno-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga47:43
11 (sobota)Stal Rzeszów-Polonia Piła2. Liga62:28
SGP el. (Nagyhalasz)SGP el.1. Dominik Kubera
SGP el. (Zarnovica)SGP el.1. Martin Vaculik
IME U19 el. (Vetlanda)IME U19 el.1. Casper Henriksson
12 (niedziela)Włókniarz Częstochowa-Apator ToruńPGE Ekstraliga50:40
Sparta Wrocław-Motor LublinPGE Ekstraliga45:45
Orzeł Łódź-Landshut DevilseWinner 1. Liga44:46
Polonia Bydgoszcz-Falubaz Zielona GóraeWinner 1. Liga49:41
Kolejarz Rawicz-Lokomotiv Daugavpils2. Liga52:38
Kolejarz Opole-Unia Tarnów2. Liga58:32
13 (poniedziałek)
14 (wtorek)Vastervik Speedway-Rospiggarna HallstavikBauhaus-Ligan52:38
Masarna Avesta-Lejonen GislavedBauhaus-Ligan40:50
Dackarna Malilla-Smederna EskilstunaBauhaus-Ligan23:25
U24 Ekstraliga - 7. RundaU24 Ekstraligawyniki
15 (środa)Finał Srebrnego Kasku (Ostrów Wlkp.)Srebrny Kask1. Jakub Miśkowiak
SES-Slangerup SKSpeedwayLigaen42:40
Region Varde Elitesport-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaen39:45
Nordyjsk Elite Speedway-Grindsted LigaSpeedwayLigaen41:43
16 (czwartek)Finał Brązowego Kasku (Tarnów)Brązowy Kask1. Jakub Krawczyk
Jubileusz startów T. Woffindena w Sparcie (Wrocław)turnieje indywidualne1. Robert Lambert
Piraterna Motala-Indianerna KumlaBauhaus-Ligan41:48
17 (piątek)Motor Lublin-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga51:39
GKM Grudziądz-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga48:42
18 (sobota)Falubaz Zielona Góra-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga57:33
SEC Challenge (Krsko)SEC el.1. Andrzej Lebiediew
PSŻ Poznań-Kolejarz Rawicz2. Liga37:53
1/2 DME U23 (Elgane)DME U23
19 (niedziela)Apator Toruń-Unia LesznoPGE Ekstraliga53:37
Stal Gorzów-Sparta WrocławPGE Ekstraliga52:38
Wybrzeże Gdańsk-Landshut DevilseWinner 1. Liga48:42
Polonia Bydgoszcz-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga46:44
Unia Tarnów-Stal Rzeszów2. Liga52:37
20 (poniedziałek)Start Gniezno-ROW RybnikeWinner 1. Ligaprzełożono
21 (wtorek)Rospiggarna Hallstavik-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan44:46
Lejonen Gislaved-Masarna AvestaBauhaus-Ligan63:27
Smederna Eskilstuna-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan53:37
U24 Ekstraliga - 8. RundaU24 Ekstraligawyniki
22 (środa)Finał IM Danii (Holsted)IM Danii1. Rasmus Jensen
23 (czwartek)Start Gniezno-ROW RybnikeWinner 1. Liga45:43
24 (piątek)TŻ Ostrovia-Sparta WrocławPGE Ekstraliga34:56
Apator Toruń-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga56:34
Landshut Devils-Wilki KrosnoeWinner 1. Ligaprzełożono
25 (sobota)Grand Prix (Gorzów)SGP1. Anders Thomsen
Landshut Devils-Start GnieznoeWinner 1. Liga55:35
Orzeł Łódź-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga50:40
Kolejarz Opole-PSŻ Poznań2. Liga46:43
26 (niedziela)Włókniarz Częstochowa-Stal GorzówPGE Ekstraliga50:40
Unia Leszno-Motor LublinPGE Ekstraliga43:47
ROW Rybnik-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga41:49
Wybrzeże Gdańsk-Falubaz Zielona GóraeWinner 1. Liga50:40
Polonia Piła-Unia Tarnów2. Liga38:52
Stal Rzeszów-Lokomotiv Daugavpils2. Liga43:47
27 (poniedziałek)
28 (wtorek)U24 Ekstraliga - 9. RundaU24 Ekstraligawyniki
Finał IM Szwecji (Linkoeping)IM Szwecji1. Oliver Berntzon
29 (środa)Slangerup SK-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen43:41
Esbjerg Vikings-SESSpeedwayLigaen40:44
Holsted Tigers-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaen53:30
Grindsted Liga-Team FjelstedSpeedwayLigaen43:41
30 (czwartek)Indianerna Kumla-Piraterna MotalaBauhaus-Ligan55:35
Vastervik Speedway-Smederna EskilstunaBauhaus-Ligan46:44

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×