Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Tarasienko zmienia klub na Wyspach! Zastąpi Marcina Nowaka

Tarasienko
Fot. Glasgow Tigers Speedway

Autor: Krzysztof Choroszy

Tarasienko zmienia klub na Wyspach! Zastąpi Marcina Nowaka

Sezon w polskiej lidze zakończył się już dla Wadima Tarasienko, jego drużyna, GKM Grudziądz, zakończyła ostatecznie rozgrywki na siódmym miejscu, co nie przełożyło się na awans do fazy play-off. Ten fakt nie oznacza jednak braku jazdy Wadima, który jest całkiem zapracowany na wyspach, gdzie jeździ w tamtejszej lidze.

Bijatyka zawodnika Orła Łódź! Zawodnik musi zapłacić kare w ciągu 28 dni!

Do tego czasu Tarasienko reprezentował barwy Peterborough Panthers, teraz jednak zmienił klub i dołączył do drużyny ze szkockiego Glasgow, gdzie zastąpił Marcina Nowaka, który nie dawno pożegnał się z „Tygrysami”. Dla 29-latka będzie to kolejna szansa, aby zebrać doświadczenie na technicznych, angielskich torach i przełożyć je na lepszą dyspozycję w Polsce.

Dla Wadima Tarasienko występy w Wielkiej Brytanii są raz lepsze, raz gorsze, ale w wielu spotkaniach potrafił on pokazać się z naprawdę świetnej strony i poprowadzić swoją drużynę do wygranej, jak chociażby w ostatnim jego meczu w barwach ekipy z Peterborough, gdzie zdobył 12 punktów z jednym bonusem i pokonał rewelacyjnego tego dnia Taia Woffindena.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *