Żużel - Best Speedway Tv

Rozbiór Polonii?! Tarasienko w Grudziądzu a Bellego w Lesznie!? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tarasienko

Rozbiór Polonii?! Tarasienko w Grudziądzu a Bellego w Lesznie!?

Rozbiór Polonii?! Tarasienko w Grudziądzu a Bellego w Lesznie!?

Już od dłuższego czasu krążyły spekulacje odnośnie Vadima Tarasienki, że zmieni otoczenie mimo to, że jakiś czas temu ogłosił porozumienie z prezesem Kanclerzem. Mówiono, że ma propozycje m.in. z Ekstraligi, jak i 1 ligi takich klubów jak Falubaz Zielona Góra, który buduje skład na awans. Nieoficjalnie wiadomo, że Tarasienko porozumiał się z GKM-em Grudziądz i nie będzie to tani kontrakt dla klubu. Vadim miał stawiać dość wygórowane warunki ale żeby skutecznie rywalizować w Ekstralidze to trzeba też mieć za co.

Vadim Tarasienko miał być drugim wyborem działaczy z GKM Grudziądz, pierwszym był Max Fricke. Działacze z Zielonej Góry postawili zaporową kwotę wykupu zawodnika, bagatela 400tys! Sam zawodnik nie komentuje i kreci nosem co do startów w eWinner 1 lidze żużlowej. Jakie będą dalsze losy Australijczyka? Będziemy informować na bieżąco na naszym portalu.

Nieoficjalnie wiadomo też, że z klubu pożegna się David Bellego i zasili Leszczyńskie byki! Jakiś czas temu trener Baron podkreślał, że będzie to słabszy zawodnik od Emila Sajfutdinowa i że są dogadani co do startów na przyszły sezon!

Zatem prezes Polonii Bydgoszcz może mieć nie lada problem, jak z klubu odejdą, jego dwie armaty z bieżącego sezonu!

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×