Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Speedway 2. Ekstraliga

Rozbiór Polonii?! Tarasienko w Grudziądzu a Bellego w Lesznie!?

Tarasienko

Autor: Redakcja

Rozbiór Polonii?! Tarasienko w Grudziądzu a Bellego w Lesznie!?

Już od dłuższego czasu krążyły spekulacje odnośnie Vadima Tarasienki, że zmieni otoczenie mimo to, że jakiś czas temu ogłosił porozumienie z prezesem Kanclerzem. Mówiono, że ma propozycje m.in. z Ekstraligi, jak i 1 ligi takich klubów jak Falubaz Zielona Góra, który buduje skład na awans. Nieoficjalnie wiadomo, że Tarasienko porozumiał się z GKM-em Grudziądz i nie będzie to tani kontrakt dla klubu. Vadim miał stawiać dość wygórowane warunki ale żeby skutecznie rywalizować w Ekstralidze to trzeba też mieć za co.

Vadim Tarasienko miał być drugim wyborem działaczy z GKM Grudziądz, pierwszym był Max Fricke. Działacze z Zielonej Góry postawili zaporową kwotę wykupu zawodnika, bagatela 400tys! Sam zawodnik nie komentuje i kreci nosem co do startów w eWinner 1 lidze żużlowej. Jakie będą dalsze losy Australijczyka? Będziemy informować na bieżąco na naszym portalu.

Nieoficjalnie wiadomo też, że z klubu pożegna się David Bellego i zasili Leszczyńskie byki! Jakiś czas temu trener Baron podkreślał, że będzie to słabszy zawodnik od Emila Sajfutdinowa i że są dogadani co do startów na przyszły sezon!

Zatem prezes Polonii Bydgoszcz może mieć nie lada problem, jak z klubu odejdą, jego dwie armaty z bieżącego sezonu!

Reklamy

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×