Żużel - Best Speedway Tv

Tai Woffinden zostanie ukarany przez KOL? Jest oficjalne stanowisko komisji | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tai Woffinden zostanie ukarany przez KOL? Jest oficjalne stanowisko komisji

Tai Woffinden

Tai Woffinden zostanie ukarany przez KOL? Jest oficjalne stanowisko komisji

Betard Sparta Wrocław przegrała wczoraj pierwsze spotkanie w tegorocznym sezonie. Okazali się słabsi od rywali z Leszna, ulegając 42:48. Po zakończenie meczu doszło do niecodziennej sytuacji, bowiem Tai Woffinden “zaatakował” jednego z kibiców miejscowej Unii.

Tomasz Bajerski o Adrianie Gale “Ma problemy z płynną jazdą”

Tradycją jest, że po spotkaniu kibice dziękują swoim zawodnikom za występ. Wczoraj wydarzyło się jednak coś niecodziennego. W pewnym momencie pod klatką gości pojawił się kibic gospodarzy, który zaczął wymachiwać swoim szalikiem. Nie spodobało się to Taiowi Woffindenowi. Brytyjczyk postanowił więc uspokoić kibica. Złapał sympatyka klubu z Leszna za nogi i powalił na ziemie, chwilę później ingerowała ochrona, zabierając kibica z murawy.

Wiemy już też, że sprawą trzykrotnego Mistrza Świata zajmie się Komisja Orzekająca Ligi, informując o tym władze PGE Ekstraligi. Najprawdopodobniej Taia czekać będzie kara finansowa i zawieszenie. Jak jednak będzie, okaże się niebawem.

Źródło: Twitter/PGE Ekstraliga

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×