Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Tomasz Bajerski o Adrianie Gale „Ma problemy z płynną jazdą”

Tomasz Bajerski
Fot. Sonia Kaps

Autor: Marcin Boroch

Tomasz Bajerski o Adrianie Gale „Ma problemy z płynną jazdą”

Były szkoleniowiec PSŻu Poznań, Tomasz Bajerski był gościem magazynu PGE Ekstraligi WP SportowychFaktów, w którym zabrał głos na temat Adriana Gały.

Znakomici gospodarze i sinusoidalni goście – oceny po meczu Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław [48:42]

Na samym początku zabrał głos na temat wydarzeń z 2.finału Indywidualnych Mistrzostw Polski, gdzie Adrian Gała doprowadził do bardzo groźnie wyglądającego upadku zawodnika Betard Sparty Wrocław – Piotra Pawlickiego, po którym został przetransportowany do szpitala – „Potwierdziło się tylko i wyłącznie to, co mówiłem cały czas. Ma problemy z płynną jazdą. Bardzo źle wchodzi w łuk. Nie panuje nad motocyklem. Motocykl prowadzi jego, nie jedzie tam, gdzie on tego chce” – mówi Bajerski.

Tomasz Bajerski rozwinął nieco bardziej swoją myśl i zdanie na temat wychowanka Startu Gniezno – „W tym roku widziałem u niego chyba z 10 czy 12 upadków. Praktycznie wszystkie były spowodowane wejściem w łuk i tą samą sytuacją. Albo kogoś zabrał, albo się przed kimś przewrócił – dodał 48-latek

Na sam koniec opowiedział o tym, co jego zdaniem musi zrobić Adrian, aby uniknąć takich sytuacji – „Adrian musi uspokoić głowę, opanować to wszystko i zacząć myśleć pozytywnie o jeździe na żużlu, a nie zajmować się pierdołami i gadaniem dookoła różnych bzdur — kończy Bajerski.

Zawodnik InvestHousePlus PSŻu Poznań w tym sezonie nie radzi sobie zbytnio dobrze. Wystąpił w zaledwie 8 spotkaniach. Najlepsze z nich miało miejsce w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zdobył 11 punktów. Łącznie w 23 biegach uzbierał raptem 25 oczek, co daje mu średnią 1,217 na bieg i 3,13 na mecz.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *