Tai Woffinden z nowym zespołem! Zastąpi Jacka Holdera
Powrót Taia Woffindena do ścigania w swoim macierzystym kraju okazał się faktem. Po siedmiorocznej przerwie, znowu zamelduje się w Anglii, a tym razem będzie reprezentował barwy Sheffield Tigers! Zastąpi Jacka Holdera, który odniósł kontuzję ręki w sobotnim finale Drużynowego Pucharu Świata we Wrocławiu.
Żużel. Zbulwersowany Mirosław Jabłoński ostro o osobach decyzyjnych w polskim żużlu
W przeszłości Brytyjczyk na Wyspach reprezentował barwy Scunthorpe Scorpions, Rye House Rockets, Poole Pirates, a ostatnio, czyli w 2016 roku Wolverhampton Wolves. Od tamtego czasu trzykrotny indywidualny mistrz świata nie ścigał się w swojej ojczyźnie.
Jego powrót jest spowodowany kontuzją Jacka Holdera, który w tym sezonie jest liderem Sheffield. Tygrysy w obecnej chwili zajmują czwartą pozycję w brytyjskiej Premiership i tracą 13 punktów do prowadzących Asów z Belle Vue. Tai Woffinden powininen być godnym zastępstwem dla leczącego się Australijczyka, więc fani z północnej Anglii powinni być zadowoleni z zakontraktowania popularnego “Woffiego”.
MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ
- Żużel. Było miło, ale się skończyło. Po dziewięciu latach, pora na powrót do wspólnego ścigania
- Artiom Łaguta na temat potencjalnego zawieszenia
- Patowa sytuacja PSŻ Poznań. Miasto nie chce zrealizować projektu modernizacji, który samo wcześniej zleciło
- 16-letni Drużynowy Mistrz Polski kompletem punktów pokazuje dominację nad rywalami. Zaplecze Kadry Juniorów w Rybniku [RELACJA]
- Tai Woffinden przemówił do kibiców po finale PGE Ekstraligi. Ważny apel Brytyjczyka