Żużel - Best Speedway Tv

Tai Woffinden z nowym zespołem! Zastąpi Jacka Holdera | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tai Woffinden z nowym zespołem! Zastąpi Jacka Holdera

Tai Woffinden

Tai Woffinden z nowym zespołem! Zastąpi Jacka Holdera

Powrót Taia Woffindena do ścigania w swoim macierzystym kraju okazał się faktem. Po siedmiorocznej przerwie, znowu zamelduje się w Anglii, a tym razem będzie reprezentował barwy Sheffield Tigers! Zastąpi Jacka Holdera, który odniósł kontuzję ręki w sobotnim finale Drużynowego Pucharu Świata we Wrocławiu.

Żużel. Zbulwersowany Mirosław Jabłoński ostro o osobach decyzyjnych w polskim żużlu

W przeszłości Brytyjczyk na Wyspach reprezentował barwy Scunthorpe Scorpions, Rye House Rockets, Poole Pirates, a ostatnio, czyli w 2016 roku Wolverhampton Wolves. Od tamtego czasu trzykrotny indywidualny mistrz świata nie ścigał się w swojej ojczyźnie.

Jego powrót jest spowodowany kontuzją Jacka Holdera, który w tym sezonie jest liderem Sheffield. Tygrysy w obecnej chwili zajmują czwartą pozycję w brytyjskiej Premiership i tracą 13 punktów do prowadzących Asów z Belle Vue. Tai Woffinden powininen być godnym zastępstwem dla leczącego się Australijczyka, więc fani z północnej Anglii powinni być zadowoleni z zakontraktowania popularnego “Woffiego”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×