Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tai Woffinden chce zorganizować walkę z Leonem Madsenem?! Tego jeszcze nie było!

Tai Woffinden

Tai Woffinden chce zorganizować walkę z Leonem Madsenem?! Tego jeszcze nie było!

Po organizacji swojego turnieju z okazji 10 – lecia startów Taia Woffindena w Betard Sparta Wrocław. Tai postanowił sobie za cel zorganizowanie walki pomiędzy nim, a Leonem Madsenem! Z tego co wiadomo, klub z Częstochowy się nie zgadza na taki pojedynek.

Pomysł jest absurdalny i w sumie mieliśmy już pojedynki żużlowców na galach Marcina Najmana, ale byli to zawodnicy z 2 ligi bądź na granicy końca kariery spowodowanej słabszą dyspozycją.

Ostatnio temat wrócił ze zdwojoną siłą, bo Tai Woffinden wygląda na coraz bardziej zniecierpliwionego. „Dałem ci to, co chciałeś. Teraz podpisz kontrakt i przestań być dziewczynką. Powiedziałeś, że tego chcesz, to zrób to. Podpisz to!” – napisał w czwartek na Twitterze Woffinden

Jak podają sportowefakty kontaktowali się w tej sprawie z klubem w Częstochowie –  Pod moją nieobecność Leon opowiedział o tym pomyśle Taia Woffindena wiceprezesowi klubu Danielowi Mlekowi. Oczywiście odpowiedź naszego klubu może być tylko jedna i dopóki Leon jest naszym zawodnikiem, to do żadnej walki nie dojdzie. Wyśmialiśmy propozycję i skupiamy się na żużlu – wyjaśnił dla sportowychfaktów prezes częstochowskiego klubu Michał Świącik.

Nie wiadomo, na jakich warunkach mieliby stoczyć walkę Woffinden z Madsenem, I dlaczego chodzi o Leona Madsena? Ciężko się do tego odnieść.

fot. Taylor Lanning Photography

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x