Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Szymon Woźniak: „Nie potrafię się po tym zwycięstwie cieszyć”

Reprezentant Polski
Fot. Jakub Malec

Autor: Paweł Płóciniak

Szymon Woźniak: „Nie potrafię się po tym zwycięstwie cieszyć”

Spotkanie nie rozpoczęło się zgodnie z planem przez nieregulaminowy tor, pojedynek Cellfast Wilki Krosno – ebut.pl Stal Gorzów na bardzo wymagającej nawierzchni udało się rozegrać do 9 wyścigu, po którym sędzia zdecydował się o zakończeniu meczu. W zawodach wystąpił Szymon Woźniak, zdobywając 7 punktów w 3 wyścigach.

Martin Vaculik: Tor był niebezpieczny

Ebut.pl Stal Gorzów pokonała Cellfast Wilki Krosno 28:26, największą zdobyczą punktową w ekipie gości może się pochwalić Szymon Woźniak, który zdobył 7 punktów w 3 startach. Pomimo bardzo ciężkiego toru zawody zostały rozpoczęte i zakończone po 9 wyścigu. Lider krajowej formacji Stali po meczu powiedział co nie co o tym spotkaniu.

Jak już te zawody ruszyły i to, że zostały przerwane w jakimkolwiek momencie to myślę, że to dobra decyzja, bo te zawody nie powinny dzisiaj ruszyć. Wygraliśmy dzisiaj i wywozimy dwa punkty z Krosna, ale dla mnie jest to jakaś radość przez łzy, bo myślę że największym przegranym dzisiaj jest chyba nasza dyscyplina i zarówno jak i moja drużyna tak i drużyna gospodarzy myślę, że wolała by się spotkać w innym terminie, jeżeli były takie problemy z pogodą nie musieliśmy dziś tu przyjeżdżać. Ja już się pogubiłem kto mecz kiedy może odwołać i tak dalej.

Fajnie żeby w tym wszystkich zostało trochę zdrowego rozsądku i przyjechalibyśmy tutaj w innym terminie na dobrze przygotowanym bezpiecznym torze, wtedy byśmy mogli pokazać kibicom krośnieńskim, którzy tutaj tak czekali na tę ekstraligę i ekstraligowego ścigania potrzebują, żebyśmy te ściganie mogli pokazać piętnaście fajnych wyścigów, piętnaście spektakli i w ten sposób byśmy rozstrzygnęli ten mecz to i jakby udało nam się wygrać to wtedy ta radość byłaby zasłużona, a dzisiaj to jest takie dziwne. – powiedział zawodnik ebut.pl Stali Gorzów.

Ebut.pl Stal Gorzów dopisała dwa punkty do swojego dorobku i przeskoczyła Cellfast Wilki w tabeli, teraz przed drużyną z województwa lubuskiego dwumecz z Fogo Unią Leszno. Szymon Woźniak w tym sezonie jest pewnym punktem w talii Stanisława Chomskiego, po sześciu spotkaniach 30-letni zawodnik legitymuje się średnią 2,179 co daje mu jedenastą pozycję w klasyfikacji całej ligi.

-Nie potrafię się po tym zwycięstwie cieszyć, ale nie czuję się za tą dzisiejszą decyzję odpowiedzialny, sędzia kazał jechać to żeśmy pojechali, myślę że kibice nie wychodzą z tego stadionu zadowoleni, nie chodzi tylko o to, że Wilki tutaj przegrały, nie wiem czy komukolwiek dzisiejszy speedway się podobał i nie o to tutaj chodzi, tym bardziej w takich ośrodkach jak Krosno gdzie ta Ekstraliga jest tak wyczekiwana. – zakończył Szymon Woźniak

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *