Szymon Woźniak dla BsTv: „Jestem kadrowiczem 24 godziny na dobę”.

Zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów w rozmowie „1on1” z Marcinem Musiałem przyznał, że jazda w kadrze jest dla Niego bardzo ważna. Chciałby reprezentować Polskę w Speedway of Nations i jest przygotowany na 100%, aby w parze z Bartoszem Zmarzlikiem zdobyć medal dla Polski. Zachowuje jednak spokój i podkreśla, że ostateczna decyzja należy do Marka Cieślaka i niezależnie jaka ona będzie podporządkuje się jej.


Poruszony został również temat stanu nawierzchni podczas rewanżowego meczu półfinałowego w Gorzowie. Szymon stwierdził, że tor był przyczepny, wymagający, ale co najważniejsze bezpieczny i równy na całej długości. W opinii zawodnika wypadek z udziałem Nielsa Kristiana Iversena i Tai’a Woffindena wyraził przekonanie, że nie miał on nic związanego z torem a jedynie był to błąd kolegi z drużyny.

Następnie zapytany o szanse w finale odpowiedział, że jeżeli Stal pojedzie tak jak w ostatnich meczach, przygotuje się mentalnie w odpowiedni sposób oraz nie będzie miała problemów z szybkim dopasowaniem motocykli do panujących warunków to są w stanie jak równy z równym powalczyć z FOGO Unią Leszno o złoty medal podkreślając, że będzie to bardzo trudne wyzwanie.

fot. Łukasz Trzeszczkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *