Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Sztab szkoleniowy Falubazu bez zmian. W Zielonej Górze zapadły ostateczne rozstrzygnięcia

Falubaz

Autor: Sebastian Krauz

Sztab szkoleniowy Falubazu bez zmian. W Zielonej Górze zapadły ostateczne rozstrzygnięcia

Poznaliśmy już ostatnie rozstrzygnięcia w Zielonej Górze. Jak poinformował kub, mimo braku awansu sztab szkoleniowy Falubazu pozostanie bez zmian. Wcześniej z pełnionych funkcji zrezygnowali Artur Haładyn i Wojciech Domagała

Zmiany w Stelmet Falubazie Zielona Góra są efektem braku awansu klubu do PGE Ekstraligi oraz wewnętrznymi problemami klubu. O zmianach mówiło się od kilku tygodni, jednak dopiero teraz zapadły ostateczne decyzje. Wczoraj informowaliśmy o tym, że odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ZKŻ SSA, którego wynikiem są zmiany w składzie Rady Nadzorczej. Jej członkami są teraz Stanisław Bieńkowski jako jej przewodniczący, Monika Zapotoczna, Konrad Witrylak i Wojciech Domagała. Z dotychczasowych funkcji zrezygnowali Artur Haładyn i Wojciech Domagała, który do wyboru nowego Prezesa Zarządu, został wyznaczony do pełnienia obowiązków Członka Zarządu spółki.

Oficjalnie! Ryan Douglas zostaje w Kolejarzu Rawicz na sezon 2023

Teraz klub poinformował również o tym, że podjęty zostały decyzje odnośnie sztabu szkoleniowego ekipy z Zielonej Góry. Jak poinformował klub, Marek Mróz i Tomasz Szymankiewicz, którzy przejęli klub w lipcu, nadal będą członkami sztabu szkoleniowego. Toromistrzami pozostali także Adam Kraszewski oraz Przemysław Warecki.

– W sezonie 2023 kierownikiem pierwszej drużyny będzie nadal Marek Mróz, natomiast funkcję menedżera drużyny pełnić będzie Tomasz Szymankiewicz. Obaj Panowie będą oczywiście współpracować z Piotrem Protasiewiczem, który jako dyrektor sportowy, będzie koordynował pracę całego sztabu – powiedział klubowym mediom Wojciech Domagała.

Fot. WiosnaFoto

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Sztab szkoleniowy Falubazu bez zmian. W Zielonej Górze zapadły ostateczne rozstrzygnięcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×