Żużel - Best Speedway Tv

Oficjalnie! Ryan Douglas zostaje w Kolejarzu Rawicz na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ryan Douglas

Oficjalnie! Ryan Douglas zostaje w Kolejarzu Rawicz na sezon 2023

Oficjalnie! Ryan Douglas zostaje w Kolejarzu Rawicz na sezon 2023

Ryan Douglas w mijającym sezonie był jednym z liderów ekipy z Rawicza. Australijczyk nie ukrywał również, że w Rawiczu dobrze się czuje i nie zastanawiał się długo na temat swojej przyszłości. Wczoraj Douglas poinformował, że w przyszłym sezonie nadal będzie startował w Kolejarzu Rawicz.

O tym, że Douglas ma zostać w „Niedźwiadkach” na kolejny sezon, informowaliśmy już kilka tygodni temu, teraz jednak Australijczyk potwierdził to oficjalnie. 29-latek w minionym sezonie „wykręcił” średnią na poziomie 1,860 i był czwartym najskuteczniejszym zawodnikiem Kolejarza Rawicz oraz osiemnastym w całej 2 Lidze Żużlowej. Ryan Douglas jest między innymi Mistrzem SGB Championship, zwycięzcą Championship Shield oraz Queensland Solo Championship z 2019 roku. O swojej ostatecznej decyzji, zawodnik poinformował za pośrednictwem social mediów.

– Z tej strony Ryan, cieszę się, że będę mógł ponownie pojawić się w Rawiczu w sezonie 2023. Bardzo dziękuję Klubowi za danie mi szansy ścigania się w Polsce w sezonie 2022. Myślę, że udało nam się pojechać całkiem nieźle, jednak mam nadzieję, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy. Czekam z niecierpliwością na ponowną współpracę z Klubem, oraz na spotkanie z KIBICAMI. Życzę wam dobrej zimy. Do zobaczenia wkrótce – powiedział Ryan Douglas.

Fot. Emilia Hamerska – Lengas

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Ryan Douglas zostaje w Kolejarzu Rawicz na sezon 2023

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×