Żużel - Best Speedway Tv

Szczytna akcja Unii Leszno. Bilety za karmę dla psów i kotów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Unii Leszno

Szczytna akcja Unii Leszno. Bilety za karmę dla psów i kotów

Szczytna akcja Unii Leszno. Bilety za karmę dla psów i kotów

Leszczyński klub ruszył z akcją pomocy dla zwierząt. W poniedziałek rozpoczęła się zbiórka karmy oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla psów i kotów ze schroniska w Henrykowie koło Leszna. Włączając się w nią, można otrzymać bilet na zawody.
Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

Klub zbiera dobrej jakości mokrą karmę dla mieszkańców pobliskiego schroniska. Potrzebne są również koce, ręczniki, pościele, żwirek Benek dla kotów, zabawki i obroże. Okazja do wsparcia naszych czworonożnych przyjaciół jest zatem spora.

W ramach promocji akcji Unii Leszno można otrzymać bilet na inaugurację sezonu żużlowego. 26 marca odbędzie się 73. Memoriał Alfreda Smoczyka. Jak poinformowano, każdy kto przyniesie minimum kilogram mokrej karmy, dostanie darmowy bilet na turniej ku pamięci legendy leszczyńskiego żużla.

Zbiórka potrwa do soboty, 18 marca. Karma oraz inne wymienione wyżej przyjmowane są w klubowym stoisku w Galerii Leszno w godzinach od 12:00 do 20:00.Unia Leszno zaprasza do udziału w akcji pomocy oraz prosi o promocję zbiórki.

330387138 214479134432687 4735190031601986794 n
Fot. FB/Unia Leszno

Fot. Bartosz Glapiak

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×