Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

na stadionie

Autor: Redakcja

Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

Jak wiadomo, działacze Cellfast Wilki Krosno robią wszystko, aby ich stadion spełnił wymogi PGE Ekstraligi i wyglądał jak najlepiej. Nowa trybuna pięknieje z dnia na dzień, a teraz ruszają ciężkie prace na torze, które trwają nawet w nocy! Zapewne praca, którą wkładają wszyscy w Krośnie, przyniesie oczekiwane efekty i pozwoli dobrze przygotować się do sezonu.

Marek Grzyb o wsparciu klubów przez spółki skarbu państwa. „Proszę pamiętać, sport to też polityka”

Ostateczna dosypka i wałują!

Trwają przygotowania Cellfast Wilków Krosno do startu w PGE Ekstralidze. Po jej zakończeniu na obiekcie dostępnych będzie siedem tysięcy miejsc. 5500 z nich będzie siedzących, natomiast reszta stojących. Również trwają prace związane z wymianą nawierzchni, jak widać na zamieszczonym poniżej filmiku.

Na pierwszym wirażu jest już prawie gotowa nowa trybuna, ale to nie jedyne prace, jakie mają miejsce w Krośnie. Niedawno na torze dosypano 350 ton granitu, a teraz trwają prace nad profilowaniem łuków i ubijaniem nawierzchni. Jeszcze w trakcie sezonu 2022 ruszyły wstępne działania przy modernizacji stadionu w Krośnie. A co za tym idzie? Spotkania będzie można obejrzeć w dużo lepszych warunkach niż dotychczas.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *