Żużel - Best Speedway Tv

Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
na stadionie

Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

Jak wiadomo, działacze Cellfast Wilki Krosno robią wszystko, aby ich stadion spełnił wymogi PGE Ekstraligi i wyglądał jak najlepiej. Nowa trybuna pięknieje z dnia na dzień, a teraz ruszają ciężkie prace na torze, które trwają nawet w nocy! Zapewne praca, którą wkładają wszyscy w Krośnie, przyniesie oczekiwane efekty i pozwoli dobrze przygotować się do sezonu.

Marek Grzyb o wsparciu klubów przez spółki skarbu państwa. „Proszę pamiętać, sport to też polityka”

Ostateczna dosypka i wałują!

Trwają przygotowania Cellfast Wilków Krosno do startu w PGE Ekstralidze. Po jej zakończeniu na obiekcie dostępnych będzie siedem tysięcy miejsc. 5500 z nich będzie siedzących, natomiast reszta stojących. Również trwają prace związane z wymianą nawierzchni, jak widać na zamieszczonym poniżej filmiku.

Na pierwszym wirażu jest już prawie gotowa nowa trybuna, ale to nie jedyne prace, jakie mają miejsce w Krośnie. Niedawno na torze dosypano 350 ton granitu, a teraz trwają prace nad profilowaniem łuków i ubijaniem nawierzchni. Jeszcze w trakcie sezonu 2022 ruszyły wstępne działania przy modernizacji stadionu w Krośnie. A co za tym idzie? Spotkania będzie można obejrzeć w dużo lepszych warunkach niż dotychczas.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×